IMT

Zarazili mi IMT temu "Plavom kompresijom"...

Koliko puta sam reko da se s tim treba pazljivo, al NE...

Sad moram cekati da netko pocisti temu da mogu ko covjek u nju pisati...
 
Bobo je napisao(la):
Zarazili mi IMT temu "Plavom kompresijom"...

Koliko puta sam reko da se s tim treba pazljivo, al NE...

Sad moram cekati da netko pocisti temu da mogu ko covjek u nju pisati...
desilo se izvini ::svaka cast::
 
Ok sad je tema očišćena od nepotrebnih stvari, pa ću sad da zamolim da se malo suzdržite od pisanja preterane količine offtopica. Ovo brisanje me umara kao i ostale moderatore, pa će se ipak morati upotrebiti neke delotvornije metode.
Ovi sa kompleksima imaju privatne poruke ili možda i bolje, nek razmenu brojeve telefona pa neka na taj način diskutuju. I tema Case će se sad otključati, tako da se o svakom traktoru može diskutovati u temi koja je za njega otvorena.
 
znaci ako ce neko da gleda najbolji traktor to je moj 539 jer samo ce vam se kasti,znaci uopste ka nestedim na njivi i traje mi jer zagrnuo sam 9 jutara kukuruza za 3 sata,vostio sam ga kao mazgu druga i gas do 1800 o/min,kao sto neki kazu rani ga ko andjela a teraj ga ko djavola slobodno ga pronadjite i pogledajte jer ima sta da se vidi jer jos je u fabrickom stanju motor menjac i nema plavog dima za njim.mozete se lako uveriti sve je istina sto kazem,ili je samo neki postotak traktora koji su doziveli duboku starost da nisu zaklani.:D
 
evo slikao jednog na ulazu u Pancevu
rcow49.jpg

2utmayp.jpg
 
E, vidis, ovo izgleda uzasno...

Ima u nekom selu jedan 5100, ali iza ima normalne gume, al su naprijed balonke na maloj felgi. Vidjao sam ga samo na silosu kad se predaje zito...
 
Te felne sa tim gumama se stavljaju kada nosi vadilicu za repu,pneumatsku sejalicu...da ne bi gazio sa 38-icama(fabričkim)
 
Bobo je napisao(la):
E, vidis, ovo izgleda uzasno...

Ima u nekom selu jedan 5100, ali iza ima normalne gume, al su naprijed balonke na maloj felgi. Vidjao sam ga samo na silosu kad se predaje zito...


Kad sam sebe citirati moram...

Sad procitaj ono sto pise crvenom bojom pa onda ono plavom pa javi sto si procitao ;)

Vise paznje drugi put
 
To si napisao za taj kod tebe a za ovaj u Pančevu da izgleda užasno tako da ne možeš mešati babe i žabe
 
Za ovaj u Pancevu sam napisao da izgleda uzasno al sam mislio samo na prednje tockove, jer mi se ne cine standardni... za zadnje znam da imaju uduplane za u repu i luk i te pizdarije, gdje ne moze ici siroka guma...
 
A da izgleda uzasno si bio 100% upravu! Glupost za medjurednu obradu terati 100 konja! Za 3-4 godine pojede toliko nafte da mozes za te pare kupiti neki mali traktor za lake poslove!
 
po želji za kultivaciju 7,5/20
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245703107[/time]_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
A da izgleda uzasno si bio 100% upravu! Glupost za medjurednu obradu terati 100 konja! Za 3-4 godine pojede toliko nafte da mozes za te pare kupiti neki mali traktor za lake poslove!
pa nema svako traktor da bira pa tera ono što ima
 
Pa ako ima Brenu i moze si priustiti da ju tera sa spartacem, kako onda ne moze kupiti 539 ili 549 i to je sva mudrost... Vi svejedno ne bacata gnojivo spartacima, tako da mozes terati 6 redova ko od sale s 549...

Sto se tice uskih uduplanih tockova iza, to je bila serijska oprema na 5133, kao i prednji kardan i hidraulik, za vadjenje repe, luka, mrkve i ostalih slicnih pizdarija...

A ne znam koliko covjek mora biti blesav da skida onoliki ogroman tocak s utezima i treba to i otkotrljati dalje od traktora, pa namjestati ove duple i to sve dva puta... pa i da nemam novaca, uzeo bi neki 539 da se ne zajebavam ;)
 
Nazad
Vrh