IMT

Neki su mislili da su kupili traktor pa jedva skinuli bedu sa vrata

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Maticu a kad kupis skup, to je garancija da je sve ok?
Pa sta da radim, da placem i ja sa njim?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jeftino,a dobro možeš samo od kockara da kupiš :D

Kod polovnih stvari ima nepisano pravilo 10% od cene moraš da imaš u rezervi,ko misli da kupi i sipa gorivo,grdno se zajebao.
 
Malo je drugačije a kada se nešto kupuje ako ne znaš ništa u vezi ciljane mašine, nađi nekoga ko ima takvu ili sličnu neko vreme.Porazgovaraj sa čovekom, provozaj se do njega, pogledaj šta treba da ima, kako treba da se ponaša i sl.stvari.Jeste kriza, nema se a trgovina cveta sve u 16...
 
Vecina za to zna ali postoje ljudi koji se odluce lakse za kupovinu traktora od 20k e nego ja za patike...
Mora biti smesno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Vecina za to zna ali postoje ljudi koji se odluce lakse za kupovinu traktora od 20k e nego ja za patike...
Mora biti smesno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ima mnogo glupih ljudi sa dosta keša :D A ima i onih koji se prave pametni i nikakav savet neće da prihvate i onda kad se zajebu bude veselo.

Što se tiče traktora tu je najgora situacija ko još nije napustio gnezdo pa zajedno sa matorima kupuju mašinu,matori ko matori misle da je IMT Bog i batina i da to vredi svaki dinar i onda neko da 20.000 za IMT.
 
Neko uziva u zvuku motora...pogotovu esovog...melodija za uši
Nisam neki ljubitelj ni imt ni rakovice...ali u kabini R65 je sasvim kulturan traktor u odnosu na dva 577 koje sam isao svojevremeno da gledam,stricevog 560 i kumovog 560 i 565 dw...au,pa ono je disko u usima.vozio silazu kod kuma jedan dan-zenu tri dana nisam cuo...
 
Kolege, ima li kakva domaćinska "devetka" na prodaju u vašoj okolini?
Da ima kabinu, nove tablice i da je 100-tinu km u prečniku Beograda?
 
Nazad
Vrh