IMT

Možda bi lakše našao dobar Tafe, koji bi trebao imati nekih prednosti u odnosu na 'devetku'

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nema on polovne. Samo novo koliko znam...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zato i kažem da je kod njega sve novo...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Normalno da ima tema o plugovima,jos mnogima najbitnije orudje,kako to da izostane na forumu ?.U gornjem desnom uglu foruma imas dugme ''Search'' ,kucaj tu Plug i samo uradi pretragu,naci ces lako.
 
Probao sam ne mogu da se snadjem. Pitacu ovde imam leskovacki 14coli i imt 756 nk koji je plug bolji voleo bih da cujem vasa misljenja o njima vucem ih sa IMR 65
 
Jel stavljao neko na 560-577 fiksne spanere poluga (teleskop) od nekih zapadnih traktora umesto lanaca?
Od kog bi odgovarali bez prepravki ili uz minimalne prepravke a naravno i da je cenovno prihvatljivo?
I vece prepravke dolaze u obzir kada bih nasao povoljne spanere, mogli bi i polovni...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mozda je nekad bilo i u Rumi na vaseru, nisam obracao paznju...
Moram jos da vidim koja mi je duzina potrebna, da znam sta trazim.
Sa trgovcima preko tel je nezgodno tako nesto egzoticno kad trazis, hoce da mu kazes tacno sta ti treba, oni metar u ruke nece da uzimaju.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nemam od cega napraviti da bi bili istog ili slicnog kvaliteta kao na zapadnim traktorima.
Od cega god da napravim brzo ce poceti da zvace i razvalice se rupe kroz koje idu osiguraci.
Naravno da imam ideju od cega bih jako zgodno napravio ali mi je i to mekano za taj posao.
Mozda se na kraju i odlucim, ne bi bila velika investicija.
Vertikalna poluga od Ursus c335, kosta 2 crvene komad.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Спону од заставице камиона узмеш она је у екстра квалитету. И светло вучену шипку да пролази кроз цев од споне и мало мајсторисања.
 
Imam tako nekih spona, balans stangli kamionskih, videcu sta bi moglo.
Ako je kvalitet dobar onda ga teko busiti...
Kako uraditi slicovanu rupu primitivnom metodom..?
Najjednostavnije bi bilo kupiti gotovo.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jbg, nisam mogao danas.
100e mislim da je prihvatljiva cena za par.
Dao sam 3 crvene za jedan lanac koji nije ni za klinac...
f4eb32e0d8c9d94b967464929c1833c1.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh