IMT


Kakvo je ovo cudo?
Pogon na generatorski plin, cesto koristeno u nedostatku goriva poslije 2. Sv. rata......samo ovo je bezveze jer njegov motor je trebao sloziti da radi kao benzinski i izbaci pvp pumpu, onda bi 100% radio na generatorski plin, ovako radi samo djelomicno.....
 
IMT 588 , gledao neki da pazarim , ali ne mogu da nadjem nikakve podatke o njemu , kao da ih samo dva napravili. Na oglasima jedan , ali sa linijskom pumpom pa mi se cini da je menjan motor , ubacen od tamica. Zna li neko nesto o tom modelu , ili jos bolje , jel ima neko taj traktor?
 
IMT 588 , gledao neki da pazarim , ali ne mogu da nadjem nikakve podatke o njemu , kao da ih samo dva napravili. Na oglasima jedan , ali sa linijskom pumpom pa mi se cini da je menjan motor , ubacen od tamica. Zna li neko nesto o tom modelu , ili jos bolje , jel ima neko taj traktor?
To verovatno nije original, video sam i ja u oglasima jedan sa linijskom 🤔
 
Na ovom 558 nista njegovo izvorno nema, neko ga je sklapao iz delova.
Felne zadnje 577, prednji trap 577, motor Tamic 80 (s44)....
Sad sam opet gledao oglas, nije sklapan iz delova ali je neki stari model u pitanju 585 ili tako nesto, promenjena limarija samo a te papire mozda gura uz njega od 558...
Treba zvati pa videti kakva je mucka.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Maticu, koja godina je tvoj?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na ovom 558 nista njegovo izvorno nema, neko ga je sklapao iz delova.
Felne zadnje 577, prednji trap 577, motor Tamic 80 (s44)....
Sad sam opet gledao oglas, nije sklapan iz delova ali je neki stari model u pitanju 585 ili tako nesto, promenjena limarija samo a te papire mozda gura uz njega od 558...
Treba zvati pa videti kakva je mucka.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Није 558 већ 588.
 
Na ovom 558 nista njegovo izvorno nema, neko ga je sklapao iz delova.
Felne zadnje 577, prednji trap 577, motor Tamic 80 (s44)....
Sad sam opet gledao oglas, nije sklapan iz delova ali je neki stari model u pitanju 585 ili tako nesto, promenjena limarija samo a te papire mozda gura uz njega od 558...
Treba zvati pa videti kakva je mucka.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Napisao sam,menjana limarija.Traktor je imao staru kabinu.
Moj drugar je bio vlasnik
 
Ja 'ladno citam 558..
Za ovaj model nisam ni znao.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Имају га моје комшије нарадио се код њих баш добрано. Једном је имао проблем са главом купили нову и од онда ради само лаке послове. Чак мислим да осим сетве са шесторедном нодетком ништа друго и не ради имају нове тракторе, а он им више стоји као украс. Генерално добар трактор на бази 577.
 
Nazad
Vrh