IMT

Jedno pitanje, da li je mozda neko zvao oglas od IMT 569 DV nova limarija, interesuje me vase misljenje o njemu i da li se neko susretao sa njim, al opet cena njegova me frapirala i nisam mogao da verujem kad sam nazvao oglas...
 
За 15500евра може да се купи нов трактор у класи 569. Или неки западњак којем тај фамозни имт не може ни воде да носи.
 
10 vrijedi kakve krševe prodaju stare za te pare.
Taman da mi je takav za kombajn vući milina.
A za te novce ni nema niš drugo nego krš
 
Imamo 3 imt u dvoristu, zahvalne su to masine, pouzdane.
Ali opet ko provodi mnogo vremena u traktoru, to definitivno nije resenje za njega. Ono sto je najvaznije po meni je udobnost a IMT ni na mapi nije video udobnu masinu.
Kad smo uzeli 560 mislio sam dobro je, pedale su uspeli uklopiti lepo ispod volana kao na mnogim zapadnim traktorima ipak lici na nesto, kabina malo preglednija u odnosu na stari tip, sediste udobnije....
Brzo sam se razocarao, ipak je to ista sklepotina cak i veca nego stari tip, sediste se uvija kao ku*va i ako imam 85kg, pedala gasa bez veze, ukoci se noga od nje, rucice hidraulika nisko, menjac nisko....
Sve u svemu daleko je to od te cene.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Je l to onaj 569 što je na polovnim automobilima,2010. godište? Tad je bila kupovina uz subvenciju i onda mu je možda bila ta cena.
 
Imamo 3 imt u dvoristu, zahvalne su to masine, pouzdane.
Ali opet ko provodi mnogo vremena u traktoru, to definitivno nije resenje za njega. Ono sto je najvaznije po meni je udobnost a IMT ni na mapi nije video udobnu masinu.
Kad smo uzeli 560 mislio sam dobro je, pedale su uspeli uklopiti lepo ispod volana kao na mnogim zapadnim traktorima ipak lici na nesto, kabina malo preglednija u odnosu na stari tip, sediste udobnije....
Brzo sam se razocarao, ipak je to ista sklepotina cak i veca nego stari tip, sediste se uvija kao ku*va i ako imam 85kg, pedala gasa bez veze, ukoci se noga od nje, rucice hidraulika nisko, menjac nisko....
Sve u svemu daleko je to od te cene.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Jeste ne kazem ja, al serija 2000 je solidna moras priznati, al ovaj druze ima podignute komande i odvojenu kabinu, šalta se kao auto i plus na sve to ima ful sinhro menjac kao na autu saltas iz prve u petu nema da krči, hauba se otvara na kipu nije na safove, ima lepih stvari ali za tu cenu fali dosta...
 
Komsija bio uzeo tog 549dv nije bio uopste zadovoljan serviseri u dvoristu stalno.Posle uzo case 55c i njega utopio.Sad uzo solisa dv 50hp bez kabine.

Evo ispravio : D
 
Nazad
Vrh