IMT

To je za RB pumpu normalno, valjda unutra konstrukcijski nema neki regulator, cega nemam pojma, dok je kod IPM druga prica, isto kao i Tafe, smo je malo manje izrazeno to sjecanje i zalijetanje.
 
Palio sam 539 posle pa skoro mesec dana i za nekih pola minuta mi podigao temparaturu na skoro 100. Nisam do sad imao problema sa njim. U njemu je antifriz. Proverio sam u hladnjaku i skoro da nije ni počeo da zagreva, da li da rešavam termostat ili da prvo probam sat.
 
Da li možda zna neko sudbinu imt 5110 sa valmet motorom, hoće prijatelj da pazari, a znam da je bio u oglasima, hvala unapred svima ako neko zna gde se nalazi nek kaze...
 
Ima li neko predtstavu koji je navoj za slavinu na bloku motora za ispustanje vode/antifriza?? korak je 1.337, kao za 1/4 ili 3/8. ali spoljni nije ni jedno ni drugo, ja mislio da je M14x1.5, ali jok. Doduse na ovoj na slavini je i konusan da bi bolje dihtovao ali je mera pocinje negde malo ispod 14mm i siri se, i jbm li ga :haha: .....
 
Poslednja izmena:
Ima li neko predtstavu koji je navoj za slavinu na bloku motora za ispustanje vode/antifriza?? korak je 1.337, kao za 1/4 ili 3/8. ali spoljni nije ni jedno ni drugo, ja mislio da je M14x1.5, ali jok. Doduse na ovoj na slavini je i konusan da bi bilje dihtovao ali je mera pocinje negde malo ispod 14mm i siri se, i jbm li ga :haha: .....
To je 19 koraka na col.
Nemaš taj korak na većini strugova, pa se rezanje rešava drugim načinima..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Hvala @mirosti, ali ja sam pogresio ipak jeste M14x1.5 - https://www.tenej.com/teleoptik-zemun/davac-el-termometra-434-2-2-teleoptik-detail.html , ovaj isti senzor je bio gore na prednjem poklopcu glave, on se zavija donekle jer je konusan navoj. Na prvu vijak sto sam uzeo krenuo malo i nisam hteo uopste da pokusavam imalo na silu da zavijam zbog bloka, medjutim video ovo rekao aj malo da nategnem i ipak ide , malo obelilo vrh navoja na vijku (ak ose secas to je ono sto ste se raspravljali oko mera i tolerancija, ovaj je na "nulu" :haha: ), smirglnucu ga malo ili da ga pecnem na tocilu itd...
 
Nazad
Vrh