IMT

Pozdrav drustvo. Hteo bih da prepravim prednju vucu da se ukljucuje iz kabine a ne da bude rucno ukljucivanje da ne moram da se zavlacim ispod traktora. U pitanju je IMT 5106. Dajte predloge kako ste resavali da se ukljucuje iz kabine?????
 
Potrebna pomoc.Rascepio sam imt 539(radim motor) pa me zanima ako neko zna i hoce da napise koje su debljine novih lamela kradanske i pogonske da imam predstavu dali da menjam moje ili ne, na oko deluju ok ali racunam kad je vec sve skinuto mozda nije lose zameniti ili odneti da se prenitnuju.
 
Takodje planiram i uljnu pumpu da zamenim pa ako neko ima preporuku ili dobro iskustvo sa odredjenim proizvodjacem...
 
Iskustvo sa uljnom pumpom?????
Stavio 20_30 pobjeda
Na mom vadio i vratio originalnu 10000h staru
Lamele uzmi nove makar i indijanske
Druk ležaj i ležaj u zamajcu


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
A kod nas ljudi (pa i ja) baš imaju dobro iskustvo sa nitovanjem lamela. U blizini ima jedan majstor koji to dobro i kvalitetno radi. Ukoliko je srce dobro i lamela nije kriva,ne mora se kupovati nova.
 
Potrebna pomoc.Rascepio sam imt 539(radim motor) pa me zanima ako neko zna i hoce da napise koje su debljine novih lamela kradanske i pogonske da imam predstavu dali da menjam moje ili ne, na oko deluju ok ali racunam kad je vec sve skinuto mozda nije lose zameniti ili odneti da se prenitnuju.
Vucna lamela debljina obloge 3mm a debljina lamele 11.3mm. Kardnska malo deblja mislim da je 12mm nisam siguran.
 
Iskustvo sa uljnom pumpom?????
Stavio 20_30 pobjeda
Na mom vadio i vratio originalnu 10000h staru
Lamele uzmi nove makar i indijanske
Druk ležaj i ležaj u zamajcu


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Da iskustva,na primer lose iskustvo sa nekim proizvodjacem,mada mozda i ja ostavim staru,jos sabiram utiske.Druk lezaj i lezaj u zamajcu cu obavezno,glavu,bosh pumpu i dizne sam uradio, cekam blok i radilicu i u planu je električna ac pumpa.
 
Ima dobra turska, mislim da je u Juselu oko 2600-2700.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima li neko da proda kolevku od 577 treba mi za 560 ubacujem s44 motor?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh