IMT

Cena Turskog je 11 000 din.
Ovog drugog 25 000 din.
Prodavnica u Krusevcu.
Verovatno ima razlike cim je razlika u ceni 2.5x.

Inace i sam na Imr65 vec cetri godine imam iz Jusela porucen hladnjak .
Tada sam ga ako se dobro secam platio oko 12-14000 din.
Radi bez problema nemam zamerki.
Ali bih Imt 539 pocastio ovim skupljim.
Sta kazu iskusnije kolege ?
Da li su to bacene pare u odnosu na Turske ili opravdano je skuplji?
 
Svako ima neki svoj nacin razmisljanja a ja mislim da je to preterano skupo i da je Turski sasvim dovoljan, vec sam pisao da ga ja imam vec 15 god i nema nikakvih problema a sad su jos I oni poskupeli jer sam ja moj u Rumi na vasaru platio 60 evra

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Turski hladnjak imam na 1 rakovici na drugoj original hladnjak,oba traktora rade iste poslove oru spremaju itd,nikad se ovaj sa Turskim nije vise grejao od onog sa fabrickim hladnjakom.Kvalitet je svakako na strani fabrickog al i turcin radi radnju.Pre ce biti kod ovih sto su stavljali nove hladnjake da je neki drugi problem u pitanju,cesto bude dosta kamenca na zidovima bloka pa se sam motor dosta vise greje.Inace od Turskih hladnjaka samo Erka i nema problema.
 
Mi stavili turske i bačeni novci već ih krpali.
A ovaj na 577 po šumi samo čeka kad će u smeće sav se raspada.
Nemogu preporučit da kupujem nebi više turski
 
Da li neko ima mozda podatak Imt 560 2brza koliko km/h ide? Gume 14.9 28.
Pitam zbog tablice za ciklon.
 
Da li zna neko da li postoji uopste u slobodnoj prodaji (posto ja po internetu ne nalazim) ono okruglo plasticno sijalicno grlo sa 3 kontakta za farove IMT-a?! Konkretno 558, fabricki su farovi, pri poslednjem menjanju sijalice na jednom faru polomljeno je to grlo ali je nekako zamotano izolir trakom i radilo je do skoro ali od struckanja se to razmrdalo i hocu da kupim novo da zamenim ali sve sto nalazim su neka cetvrtasta sijalicna grla. Vidim da isto imaju 3 kontakta, 2 za sijalicu i treci koji ide na poziciju pa na masu.
Evo kako izgleda to cetvrtasto, da li se on uopste moze montirati na stare farove ili uopste nije za njih?!
20171118_150528-800x800.jpg
 
Da li zna neko da li postoji uopste u slobodnoj prodaji (posto ja po internetu ne nalazim) ono okruglo plasticno sijalicno grlo sa 3 kontakta za farove IMT-a?! Konkretno 558, fabricki su farovi, pri poslednjem menjanju sijalice na jednom faru polomljeno je to grlo ali je nekako zamotano izolir trakom i radilo je do skoro ali od struckanja se to razmrdalo i hocu da kupim novo da zamenim ali sve sto nalazim su neka cetvrtasta sijalicna grla. Vidim da isto imaju 3 kontakta, 2 za sijalicu i treci koji ide na poziciju pa na masu.
Evo kako izgleda to cetvrtasto, da li se on uopste moze montirati na stare farove ili uopste nije za njih?!
20171118_150528-800x800.jpg
Jel tebi treba stari tip za orginalni far za sijalicu S2 bez sesira
 
Poslednja izmena:
Vidi, najbolje ga časti novim farovima... Malo bolji far, sa h4 sijalicom, ima da pogledate oboje...
Pa sta znam, ne daju mi se neke vece pare jer realno u dobrom su stanju farovi, garaziran je retko kad pokisne, retko kad ga i vozim po noci ali ne bi bas da ostanem negde bez svetala.

Jel tebi treba stari tip za orginalni far za sijalicu S2 bez sesira
Da, bas ta, S2 bez sesira. Sijalicu sam proverio i radi odlicno ali gubi kontakt jer je grlo polomljeno.
 
Milan11, ako bas zelis da ostane originalno grlo imam je metalno original sa pozicijom na sebi sa orginalnih farova od imt 558 sasve ispravnom Tesla sijalicom iz 73g i rado cu ti pokloniti ako ti odgovara javi se u pp
 
Milan11, ako bas zelis da ostane originalno grlo imam je metalno original sa pozicijom na sebi sa orginalnih farova od imt 558 sasve ispravnom Tesla sijalicom iz 73g i rado cu ti pokloniti ako ti odgovara javi se u pp

Da smo malo blize pa da dodjem. :) Hvala svakako, potrudicu se najpre da nadjem kod mene u okolini, mora da ima neko. Da nam nisu ukinuli 15i u Palanci ne bi brinuo, ovako cu morati malo da se namucim. Prvenstveno me zanimalo da li ima toga u slobodnoj prodaji ali izgleda da ne, sad se prave moderniji farovi.

Na kraju krajeva mogu i kupiti far, ali ako kupujem ne ide da uzmem jedan a drugi da bude bled, moracu da ih uparim pa cu onda ja da poklanjam ovaj dobar :LOL:
 
Imenjace ja sam hteo da pravim sebi bas na ovu foru radi lakseg manevrisanja sa auto prikolicom kad se tovare prasici, debeljaci, ovce itd...
Podignes poluge do kraja i ne treba nikakva rampa malo bude na uzbrdo ali nije strasno, lako otkaciti da se prekaci za auto...
Al' nikako sve na red da stigne.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma znam ja za šta je to...planiram da uzmem..nego iskustva nečija...šta sprečava traktorske poluge da se podignu gore kada teret (ili istovar) pređe na zadnju stranu prikolice...pogotovo u vožnji ?
 
Nazad
Vrh