IMT

Kod mene komsija kad je imao 20 leta '84 dobio nov 560, jos uvek gura, njemu za zivota ce izdrzati.
Motor, menjac, dif, hidraulik, nikad otvarano.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na koji nacin se doteze (podesava) kvacilo onde kod pedale na imt 539 ima mi dosta slobodnog hoda a tamo na korpi je dotegnuto koliko treba tj.odvaja kardan kad treba da se ukljuci iskljuci?
 
Šrafciger u rupu i natežeš da papuča ima 10_12mm praznog hoda tu idpod brezona od patosa??

Dole na korpi mereno od srca lamele žabice 44mm
Kardansko 1,5mm ona tri vijka okolo meriš špijunom!!
Tako kad uradiš ima da bude zajebalo vek!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Leva
Sinoc stigla
7748553222e1e764fb0994f1712f0d2e.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Hvala bajka
Ne znam jos uvek, mozda ce na stari 560 a mozda cu kupiti 560-565 pa ubaciti ovo.
To je ta, sigurno znas i kod koga je bila

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nisam siguran kod koga je bila, prvo je se prodavala sa traktorom pa izgleda da je traktor otisao i sad nju odvojeno prodali

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
2500e, ukljucivac, kardan, felne gume..
Da, traktor je otisao posebno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Znam sve.... sa prednjom svaki je slabiji za neki procenat.
Imamo 560 a na njemu vec gospodin S
Malo mi nije bas, stara limarija i kabina... menjacka kutija treba da se reze.. ili da se menja.
Danas smo bas nesto komentarisali, mozda ce pasti neki update kao kod kolege mixera pa onda i ovo natakareno

@Petar97 tako je, da zivim u Vojvodini ne bih razmisljao o traktoru DV.
Najvise vredi za niz brdo!!
 
Kada vidim cenu prednje vuce, prosto neverovatno da nisi kupio odmah traktor sa prednjom vucom. Pa novi tip 577 sa prednjim vucom mislim da bi kupio za 8000, bez da se ovako maltretiras.
 
Tesko 577 mokro kocenje za te pare da valja..
Ovako imam vise mogucnosti, sem toga ovamo kod mene ovo je veoma trazeno i vredno..
ljudi masovno karabudze nesto od dzipova, kamioncica, vadilica za repu itd...
Ovo je original, sraf na sraf!
Mostarska vuca za Stora sa kardanom i ukljucivacem verovali ili ne ide do 3300e.. i opet se lakse nadje od ove.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh