IMT

Danas smo podesavali kvacilo i lamelu na 560, ubacili nekih 6 platnica od dole i presetelovali kvacilo, sad ide dosta lakse kardan kad se pali.
Jel ima neko sliku kako najjednostavnije resiti rucku kardana da bude duza ?
 
Najveca tragedija je da je taj traktor upalio na moje oci i radio i imao pritisak 4 bara,jeste "cekicao" ali kako je imao pritisak to mi nikako nije jasno,iz uljnog filtera nece nista da iscuri a naopako okrenut.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Naplati mu duplo skuplje pa nek se opameti. Za ovakav nemar mora da postoji kazna.
 
Danas smo podesavali kvacilo i lamelu na 560, ubacili nekih 6 platnica od dole i presetelovali kvacilo, sad ide dosta lakse kardan kad se pali.
Jel ima neko sliku kako najjednostavnije resiti rucku kardana da bude duza ?
Samo nabijes na rucicu cev po meri dovoljno siroku da ide preko kugle, kad sidje do dna uglavi se na delu gde se rucica siri.
Ili moze metalna sipka, savijes po zelji gde zelis da dodje i zabicama (za sajlu) je stegnes za rucicu...
Kod mene tako ima 20 god, sad ne mogu da svucem cev dodje bas pored sedista, kad smo kupili prvu beracinu za kukuruz, stalno moras iskljucivati i ukljucivati.
Imt jedini nije mogao namestiti duplo kvacilo!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Samo nabijes na rucicu cev po meri dovoljno siroku da ide preko kugle, kad sidje do dna uglavi se na delu gde se rucica siri.
Ili moze metalna sipka, savijes po zelji gde zelis da dodje i zabicama (za sajlu) je stegnes za rucicu...
Kod mene tako ima 20 god, sad ne mogu da svucem cev dodje bas pored sedista, kad smo kupili prvu beracinu za kukuruz, stalno moras iskljucivati i ukljucivati.
Imt jedini nije mogao namestiti duplo kvacilo!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pardon, pomocno kvacilo..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Treba mi pomoc,gde bi mogao da nadjem svejedno dal polovnu ili novu deknu(poklopac)rucice kardana

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li je neko prebacivao haube na primer od 560 na 558 ili od novog 539 poslednje serije P/S na stari 533/539. Haube su mi u raspad stanju a nadjoh neku firmu na internetu prodaju gomile imt delova i limarije, pa vidim ima i tih novijih hauba, kockastih i onih oblih od 2010te.
 
Jeste, vala sam se napatio sa stavljanjem akumulatora na fergusona. Hauba ne naleze lepo,kabina smeta. Nesto cu da skarabudzim. Mnogo su lepe one haube P i S. Steta sto je sve propalo, tuga.
 
Nazad
Vrh