IMT

Najbolje dobar 577 s mokrim kočenjem pa na njega staviti.
Iako tu nema računice baš.
 
Mokro kocenje ok, podrzavam, spoljna hidraulika - u pokusaju je nesto napravljeno ali to ne moze da radi kao na starim traktorima hidraulika!!
To zna onaj ko ima vec takav traktor, (izmedju ostalih i ja) znam da mnogi nece priznati ali nema veze.
A da li ima "racunice" ili ne, to je vec moja stvar
 
Sto ne valja ta hidraulika? Razmisljam da zamenim rajku 65 za jedan 577 sa ojacanim hidraulikom, mokrim kocnicama i uskim gumama

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Jako sporo radi i reaguje.
Velika zapremina a pumpa ostala ista.
Od jednog majstora sam slusao kako se resi prob kad se okrenu cilindri, ne bih da karabudzim bez uspeha ali videcemo vec nesto.
Svi se cude kad vide da momci koje placam u sezoni teraju ovaj traktor a ja staru ragu
50ae44901e393d28e7cbef45233b2e22.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako se ne varam na spoljnoj hidraulici su jednosmerni cilindri, onda je potpuno svejedno kako su okrenuti dizaće isto. Možda bi mogao da ugradiš nekakav ventil, kad dižeš lagane terete da radi samo jedan cilindar ali brže, a za veće terete rade oba ali sporije.
 
Brzina hidrulika meni nije bitna ja kad orem više i ne koristim hidrulik imam kotač za dubinu.
Problem su cijene tih traktora evo neki dan gledao čovjek kupio 577.
10 tisuća dao za njega.
Imt odkad je propao kod nas cijene gore idu.
Pogotovo 577
how to feed a betta
 
Jel imao tko uske kotače na 560.
Samo je problem jer su gore 13.6 gume 34 cola.
Mislim da će visit naprijed a njima
 
Ako se ne varam na spoljnoj hidraulici su jednosmerni cilindri, onda je potpuno svejedno kako su okrenuti dizaće isto. Možda bi mogao da ugradiš nekakav ventil, kad dižeš lagane terete da radi samo jedan cilindar ali brže, a za veće terete rade oba ali sporije.
I mene interesuje sta se postize time sto se okrenu cilindri, a sto se tice tog sporog reagovanja hidraulike da to je tacno ali neverujem da postoji nacin da se bar malo to popravi
 
Mislim da bi njemu najviše pasovala 12.4 32 kakva je bila nekad na 65acima...ja sam te imao... Al su retke dosta, čak i skuplje...
 
To sa brzinom podizanja je po meni do pumpe ili ventila, nisam bas strucan po tom pitanju, clan Danijela je pre par godina stavljao snimak kako njegov 577 sa dobro nastelovanom hidraulikom podize, podizao je nekom normalnom brzinom kao 539
moj 577 sa klasicnim hidraulikom podize ne bas sporo ali ne kao 539, iskljucivao sam onaj dodatni cilindar i brzina je ista
imao sam 560 on je dizao brzo kao i 539 a pumpa mu je bila polosa a na 577 je ekstra pumpa
5106 npr. dize brze od 577
 
Jel 561 ima isto ovakav menjac??

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sinoc mi izgori sijalica u baliranju na satu i ne videh temperaturu.

Sad se malo igrao.Moracu i obrtomer da prepravim.Uzivo izgleda super.

Samo sto sam morao da pravim instalaciju od 5V na traktoru za led osvetljenje .
561150e9e2742b48faf3bfdf9a956aae.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh