IMT

Namesten preklopni ventil danas, smeta nosac rucne mora da se prepravi.
097f51b44fc212769f09726808012d65.jpg
0a1bb3743d2d04cef26c2f8bd846d36c.jpg
05b7e6a604be3cff25cd485e31d51c4d.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni je bitno da ova druga izdrzi teret a za otkacivanje i zakacivanje dizalica odradi kad je puna a poluga digne kad je prazna
Čupa brezone iskrivi donju ploču itd

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

A kako onda objasnjavate sto se na istu tu rudicu kaci recimo berac,mislim na dvoredni sa prepunim bunkerom i naravno na veliki traktor mislim,vjerovatno je manji teret nego puna jednosovinka jel da premda je moj rodjak na 560 pocupao brezone sa beracem,zato ja cesto proveravam da li nisu popustili. Posle ovih vasih informacija i iskustava morat cu ponovo preci na automatsku kuku
 
Ako bih ja ugradio ovako nešto za mog fergu, da imam dva izvoda za hidrauliku, koliko bi me to izašlo i koja je najbolja varijanta i oprema?
 
Preklopni ventil je 2700din
Dva creva 2000
Ne znam koliko su brze spojke, mislim jedan par da je oko 1000, trebaju 2 para
Ja nisam kupovao imao sam.
Ovo pisem koliko je mene kostalo, kupovao sam u Juselu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni je bitno da ova druga izdrzi teret a za otkacivanje i zakacivanje dizalica odradi kad je puna a poluga digne kad je prazna


A kako onda objasnjavate sto se na istu tu rudicu kaci recimo berac,mislim na dvoredni sa prepunim bunkerom i naravno na veliki traktor mislim,vjerovatno je manji teret nego puna jednosovinka jel da premda je moj rodjak na 560 pocupao brezone sa beracem,zato ja cesto proveravam da li nisu popustili. Posle ovih vasih informacija i iskustava morat cu ponovo preci na automatsku kuku
Napravi se kratka poteznica za berac, cisternu i slicno, ako nije vidjeno do sad slikacu
 
Ulazi knap, bas sam tesko ventil nabio na cev.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na to sam i ja mislio.Kad je skroz uvučena trpi veće opterećenje nego izvučena a podešava se proizvoljno spram potrebe i tereta.
 
Ostaju blokirane u polozaju u kom su bile pre prebacivanja ventila.
I vise nikakve veze nemaju sa rucicama hidraulika.
Lupam, ako dignes kipu na prikolici i vratis u neutralni polozaj prikolica ostaje tu gde je a ti radis opet polugama i obrnuto. Tako isto blokiras jedan izlaz a radis drugim.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na to sam i ja mislio.Kad je skroz uvučena trpi veće opterećenje nego izvučena a podešava se proizvoljno spram potrebe i tereta.
Jel mislis na opterecenje po brezone kad je skroz uvucena,ja opet mislio kad je vise izvucem da postoji mogucnost da ce ista lakse puknut pa kad berem ja je uvucem do kraja tj.skratim
 
Ivane nisam siguran da takva opcija postoji u ponudi što se tiče tih Turskih setova za ugradnju.Aludirao sam na sistem koji fabrički nose 539 P i 549 modeli traktora, jeste skupa varijanta ali mnogo praktičnija.
Marko nisam dobro napisao.Trebala bi da trpi najviše kada je skroz uvučena tj.tada je najjača.
 
Da. Li je korisno ubaciti merač goriva na imt542 stari tip?
I da li je komplikovano?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Dal neko zna da li se na 539 moze staviti ac pumpa od zmaja ili 577 da izbegnem taloznu solju i curenje,dal je ista duzina i ugao poluge koja pogoni pumpu
 
Nazad
Vrh