IMT

Nije stalo u 70km. Iz BiH putujem. Odgovaralo bi mi sa telefonom, da ne idem na slijepo.
 
693636bade30228c967a24bca6499651.jpg



Koja je oznaka ova dva lezaja ?

Prednja vuca imt577
 
Ako misliš na te zglobove kod točka, odvrneš šraf i zavrneš mazalicu i podmažeš pa posle vratiš šraf. Pa tako svaki zglob...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Probaj ga podici na dizalicu i onda podmazati.tako smo cale i ja podmazali rukavac na imt 560 koji se nikako nije dao podmazati dok je tocak bio na zemlji.
 
Danas me izdao akumulator na ferdži, neće da kresne ni malo. Iznerviram se i okrivim ženu da je ona kriva za to, a onda pogledam, kupljen 16.05.2013. godine.
Mogao je još dve nedelje da me posluži, ovako da uzimam nov pa da ga za dve nedelje skidam i stavljam u podrum do marta nema smisla, a šta ću.
 
Danas me izdao akumulator na ferdži, neće da kresne ni malo. Iznerviram se i okrivim ženu da je ona kriva za to, a onda pogledam, kupljen 16.05.2013. godine.
Mogao je još dve nedelje da me posluži, ovako da uzimam nov pa da ga za dve nedelje skidam i stavljam u podrum do marta nema smisla, a šta ću.
A što ga skidaš?
Kako voziš zimi?
I na autu zimi stoji baterija, i sve OK
Nikad ih nisam skidao niti ću ih skidat
539 i 560 vozim i zimi a ostale palim na 7-15 dana kad se setim da odrade malo 15_20 minuta

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ljudi koliko vredi pomocna pumpa, kockasta (kako se vec zove) i razvodnik za 560? Imam u glavi nesto od pre da se krece oko 300e?

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nova pomoćna pumpa košta 16.000 dinara a za nov razvodnik nemam podatak dok polovan u dobrom stanju može da se uzme za 40 evra.
 
Pomoćna sa nosaćem i zupčanicima lulama i deklom ide 200e
Razvodnik ide oko 50e sekcija

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Uopšte ga ne koristim od dubokog oranja ( 25.10) pa do praznika žena (08.03).
Zato ga skidam, kažu da duže traje kad ga zima ne cedi. Tako sam bar ja informisan.
 
A jel misliš da je to dobro što ga ne upališ 5 meseci?
Tu se svo ulje ocedi sa hilzni u motoru
A o menjaču neću da pričam
A još ako nema antifriz već prazan sistem sa ostacima vode koja mrzne u porama odlivka lepota jedna


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Već sam to pisao, najvažnije je akumulator čuvati napunjen, a gde ga čuvaš je daleeekoo manje važno. Ništa mu u toplom neće biti bolje nego na hladnom ako nije pun, čak će pre u toplom sulfatirati.
 
Nazad
Vrh