IMT

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
427
Na IMT 558 mi ulje u hidrulici jedva cak i na minimumu. Odavno sam primetio da je mastan na menjacu, kod rucice menjaca gde je onaj gumeni zglob ali mi ne ide u glavu da tu moze da mu iscuri ulje odozdo na gore? Jel ima neko iskustvo sa curenjem ulja tu na menjacu. Odozdo je traktor suv.
Kad imas malo ulja u menjacu hoce tu da izbacuje kad se vozi u trecu. Samo ga dopuni na max i nema problema.

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.018
Da nema neko slucajno poluge za fergusona da proda?
Ako ima nek se javi u pp
Ili da mi preporuci nekog postenog coveka koji rastura traktore.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.267
Ne može on na tom mestu da izgubi neke impozantne količine ulja.To mu je više kao lufter tokom teških radova a dobru manžetnu teško je naći.

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
427
Ma problem je sto kad se nivo ulja spusti u menjacu onaj donji zupcanik sto se nalazi tacno ispod rucice nekako bas tu baca ulje u zglob rucice menjaca i hoce malo da masti na manzetni cim se dospe ulje malo preko tog nivoa on krece da baca ulje u stranu i nema ulja na manzetni. Ovo se moze proveriti tako sto se odvrne cep za sipanje ulja kad je traktor zagrejan a nivo ulja je bas taj, onda se lepo vidi kako ga donji zupcanik izbacuje napolje kroz cep cim se dospe ulje zupcanik krece da baca ulje u desno i nema vise problema a jos kad je nivo ulja na max onda nema vise uopste prskanja u menjacu nego ono lepo klizi oko zupcanika

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.862
Da nema neko slucajno poluge za fergusona da proda?
Ako ima nek se javi u pp
Ili da mi preporuci nekog postenog coveka koji rastura traktore.

Ima pošten dečko u Vajskoj rastura IMTEJCE IGOR MIŠKOVIĆ 0611907844
Nadjite ga medju mojim prijateljima na fejsu pa kontakt na mesenger ili viber često je u inostranstvu
Kažete lepo dao vam broj Luka iz Obrovca, on je moj brat trgujemo godinama i fer je čovek
Uzeo sam od njega sigurno 10 000e delova i mašina

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.018
Ima pošten dečko u Vajskoj rastura IMTEJCE IGOR MIŠKOVIĆ 0611907844
Nadjite ga medju mojim prijateljima na fejsu pa kontakt na mesenger ili viber često je u inostranstvu
Kažete lepo dao vam broj Luka iz Obrovca, on je moj brat trgujemo godinama i fer je čovek
Uzeo sam od njega sigurno 10 000e delova i mašina

Hvala puno Luka, naravno, pozvacu se na tebe, mozda ce i cena onda da bude sa popustom
I ne moras da mi persiras, ne smatram sebe za gospodina nekog, ako nista mladji sam bar

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.862
Da brat IGOR ćićino Mišković
Trenutno je u nemaćku u beć

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.018
Deks imas u Bogaticu za iste pare kao u rumi kod brace
Kontaktirao sam ovog Lukinog, 80e trazi ali moram da idem u Vajsku da pogledam da li mi odgovaraju jer on ne zna u kakvom su stanju a trenutno nije kuci i nece doci za 4 nedelje tek. Ipak mi je predaleko da bih isao ...
Kod koga u Bogaticu, jel ima neki kontakt?
Pre par god kupim u rumi na vaseru nove turske, 50e bio par, popucale kao nista, odnesem lokalnom majstoru, kaze covek obicno gvozdje ne vredi variti, bacaj u jarugu, polomices prikljucak.

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.862
Aca Raić podsećaš me na drugog Raića Acu zvanog VUKOTA
Igor je moj brat i uvek trgujemo,
Nisam broj sravio kao reklamu nego da bih probao pomoći clanu dex
A što se tiče lova, na žalost digao sam ruke, prodao neke puške, neke su ostale na prodaju, psi su pimrli od starosti i tako
Nisam mogao da trpim novu upravu i predsedništvo

landini

Član
Učlanjen(a)
24 Apr 2014
Poruka
2.088
Moze neko da preporuci otpad za imt traktore okolina beograda? Kontakt tel ne bi bio lose pribaviti. Mjenjac prednja vuca kabina.

Vrh