IMT

Mozda je ovaj i kvalitetniji,ali je nas barem lepsi.Ovaj mi na izgled nije nesto.Jedino sto su dosta jeftiniji i to im je velika prednost.
 
Mi smo zemlja debila.
Pretprosle godine na sajmu u NS vidim gume Rekord Beograd i obradujem se.Pridjem i pocnem da se interesujem.Kad se pojavi neki obojeni jedva da razume srpski.Kazem sta je bre ovo ponovo ste poceli da pravite gume.AAA,ne kaze on,prodata je licenca,pogledaj sta pise,Rekord Beograd a made in Banglades ako se ne varam.I guma mnogo losija od nase nekadasnje.
Pa dal je moguce,znaci on kupio licencu i presao hiljade kilometara i sad ce on nama da prodaje te nase gume.I kako onda da ne bude ovo zemlja debila????
 
Citat';Motins je jedno od retkih preduzeca koje je imalo A licencu za izvoz cime je 90% robe izvozila za Nemacku,i uprkost tome dozivela financijski krah.Ovo je da covek da se krsti obema rukama,i tako se uvek setim one narodne...Riba smrdi od glave.
 
rekord ili ti sada rekord avis su veoma smesne gume,deluju ko ad su pravljene od neke prljave gume,cak su im i sare smesne ali zato cene veoma pristojne za najbolji kvalitet i da pise REKORD AVIS made in CHINA
 
Poslednja izmena:
Vidim raspravljalo se o izolacijama, kabinama, antifonima... Neko je ubacivao izradu ove kabine a evo kako i to izgleda u vožnji. Mada sam ja mišljena da je muzika preglasna pa kamera hvata samo te tonove lepo bi bilo kad bi se to čulo u radu bez muzike. u svakom slučaju dobra kabina

[video=youtube_share;ZiRrFBOyg8M]http://youtu.be/ZiRrFBOyg8M[/video]

Nego zna li neko smem li ja da skinem onu pločicu sa brojem šasije i da je prebacim na drugo mesto na tabli? Trenutno sam u procesu prerade table i ugradnje grejanja pa mi to sve smeta jer planiram da uradim komplet novu tablu totalno drugačiju i da konačno zatvorim taj deo i izolujem od buke
 
Meni se cini da je isekao zvuk motora potpuno,verujem da je sa tom kabinom dobio dosta na prigusenju buke,ali bas ovako,ko da vozi traktor na elektro pogon :osmeh:
 
Cuje se jedva zvuk motora par puta . Mislim da je do kamere hvata visoke zvukove muzike jer je odvaljeno do kraja mislim da ovako pojacano nemoze da se trpi galama i bubnji u glavi isto kao da bruji traktor
 
Koliko odprilike treba da kostaju ruke majstora za rasturanje motora na traktoru imt 539, a otvaran je zbog lupanja u motoru, razlog karika pukla i izbila na celo klipa, na srecu nije ostetila glavu.

Znaci zamenjeni lezejavi i semerinzi radilice, zamenjini lezajevi i semering vodene pumpe, promenjena 2 klipa i stavljene nove karike, glava nije nista dirana, jer je nova. Znaci majstor je radio sve rasturanje, ugradnju delova i sklapanje.

Moram jos jednom da ponovim pitanje, adminitratori ne zamerite! :)
 
cena ti je ista ko da je si radio generalku,tj majstor je imao isto posla ko kod generalne,kod mene se za tako nesto uzima oko 150e ili ti 50 po klipu
 
cena ti je ista ko da je si radio generalku,tj majstor je imao isto posla ko kod generalne,kod mene se za tako nesto uzima oko 150e ili ti 50 po klipu

Hvala, na odgovoru. Ne znam koliko se krecu te cene, a ona me zanima, jer mi je majstor koji je radio popravku brat od strica, nismo ni pricali o ceni pre popravke unapred, danas je zavrsio i kaze mi da dodjem po traktor, pitam ga za cenu, a on uvija, nece da kaze, nego koliko dam, koliko mogu. Ja hocu da mu platim realno, jesmo braca, ali rad je rad, sto kazu cist racun duga ljubav.
 
@montoya veruj da zavisi od kamere tj uglavnom telefona.
Imam par snimaka sa muzikom malo jacom i cuje se nenormalno jako a moglo je jos da se pojaca ali vec smeta
 
@montoya veruj da zavisi od kamere tj uglavnom telefona.
Imam par snimaka sa muzikom malo jacom i cuje se nenormalno jako a moglo je jos da se pojaca ali vec smeta
Pogledaj ovaj snimak
[video=youtube_share;evYyiZT7qmg]http://youtu.be/evYyiZT7qmg[/video]
na početku se čuje muzika a kasnije ne,zvučnik je na instrument tabli a po snimku rekao bi da je iole kvalitetan telefon
 
Nazad
Vrh