IMT

Svercer :osmeh: Isto sto I onaj kupi prasice, dobro nahrani I preproda na prvoj pijaci. :haha: Po evropski se valjda kaze preprodavac.
 
Ja kupujem plugove,promenim sve novo i ofarbam,sta sam ja??
Као што Куркела каже а и Сова ти си шверцер,не плаћаш ништа држави,немаш пријављену механичарско лимарску радњу или шта већ.купујеш и продајеш без фискалног исечка....
 
Као што Куркела каже а и Сова ти си шверцер,не плаћаш ништа држави,немаш пријављену механичарско лимарску радњу или шта већ.купујеш и продајеш без фискалног исечка....
Kada budes uzeo da rastavljas Leopard plug u sastavne delove (jedno 200komada)setices se mene i moje lake zarade.Kljuc 30 i cekic od 10kg i udri dok ti zubi i ruke neotpadnu.Otac mi 100 puta rekao,jebo..e ala si izabrao robijaski posao......

Nisam imao neke stete od posla s plugovima,lomio nos,kidao misic ruke,noge,crni nokti,uganuca,kicma,usivanja,hitne pomoci......sve od cekica(macole)i kljuca 30.

Eto to je taj lak zivot Svercercine Mirka.

Ko kaze da je ovo lako-dabogda i on zaradjivao na ovakav nacin!!

Pozdrav!!
 
Kada budes uzeo da rastavljas Leopard plug u sastavne delove (jedno 200komada)setices se mene i moje lake zarade.Kljuc 30 i cekic od 10kg i udri dok ti zubi i ruke neotpadnu.Otac mi 100 puta rekao,jebo..e ala si izabrao robijaski posao......

Nisam imao neke stete od posla s plugovima,lomio nos,kidao misic ruke,noge,crni nokti,uganuca,kicma,usivanja,hitne pomoci......sve od cekica(macole)i kljuca 30.

Eto to je taj lak zivot Svercercine Mirka.

Ko kaze da je ovo lako-dabogda i on zaradjivao na ovakav nacin!!

Pozdrav!!
Niko ti nije rekao da je to sto radis lako, niti da ces se time obogatiti. Niti si jedini, pola drzave se bavi necim sto je, hipoteticki receno sverc.Samo kada se tjera mak na konac, onda teoretski jeste sverc.:ppozdrav:
Neko gore rece da je sverc i kupovina teladi za tov.Pa nece biti bas, jer je to u skladu ''s propisi''.Ako kupis markirano tele,uradis vet. pregled i prevedes ga u svoje vlasnistvo, za uslugu platis vet. stanici- onda to nikako ne moze biti sverc.
 
Kada budes uzeo da rastavljas Leopard plug u sastavne delove (jedno 200komada)setices se mene i moje lake zarade.Kljuc 30 i cekic od 10kg i udri dok ti zubi i ruke neotpadnu.Otac mi 100 puta rekao,jebo..e ala si izabrao robijaski posao......

Nisam imao neke stete od posla s plugovima,lomio nos,kidao misic ruke,noge,crni nokti,uganuca,kicma,usivanja,hitne pomoci......sve od cekica(macole)i kljuca 30.


Eto to je taj lak zivot Svercercine Mirka.

Ko kaze da je ovo lako-dabogda i on zaradjivao na ovakav nacin!!

Pozdrav!!
Нисам ја тебе осуђивао или шта,не дај Боже,него као што каже Сова први си терао мак на конац,а сви знамо каква је борба да се опстане у овим неуређеним државама...Знамо ми колико је свачији хлеб тежак.А и брате припази мало са тим послом,колико си повреда навео још је сандук само остао.
 
Koliko odprilike treba da kostaju ruke majstora za rasturanje motora na traktoru imt 539, a otvaran je zbog lupanja u motoru, razlog karika pukla i izbila na celo klipa, na srecu nije ostetila glavu.

Znaci zamenjeni lezejavi i semerinzi radilice, zamenjini lezajevi i semering vodene pumpe, promenjena 2 klipa i stavljene nove karike, glava nije nista dirana, jer je nova.
 
Sta ti je pa za 50,se ne isplati prljati ruke,150.je vec u redu,i plus to je cena za koju se daje garancija na rad jedno 6 meseci.
 
Nazad
Vrh