IMT

Ma nema je nikako 100%. Vidio bi je nisam bas toliko riknuo.. Ja mislim da tu nesto fali ili je mijenjano..

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2
 
Skini taj aluminijumski deo, cev i ac pumpu i odvi taj zadnji deo bregaste i sredi tu četvrtku gde ide sajla. Nisam siguran da li je desni ili levi navoj, ali probaj.
Desni je navoj sada sam proveravao, imam taj deo u rezervi, i na njemu ima prihvat za ključ msm da je 19. Ako treba mogu da ga slikam i okačim ovde sliku.
 
Hvala puno. Pokusacu pa javim sta sam uradio.. A interesuje me da li je moguce da je ubacen taj nastavak da sluzi samo kao pogon ac pumpe pa da nema prikljucak?

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2
 
Taj deo kosta malo preko 4.000.Ja ga umalo nisam kupio kada sam menjao sajlu,stara bila duboko pukla u rupi i nova ulazi ali ne dovoljno i proklizava cetvrtka i ja pomislio da se ta rupa razjela i onda brze bolje otrcim do radnje ali me cena vratila da bolje razgledam i tad tek vidim parce cetvrtke od stare sajle.
 
Zvao sam ga ja.Mislio sam da postavim link ali necu vise da ih reklamiram na ovaj nacin.CENA JE NEVEROVATNIH 13300E.
Covek je naravno nakupac i kosio je samo jednu sezonu a ostalih 13 sezona kao da je stajao a motor mu sve pocrneo spolja.Znaci stajao na kisi i on sam kaze nikad nije bio garaziran i ovu cenu lupa.A nov je sa cenom 19000e i kaze onaj iz fabrike da ce poceti od februara da ih rade.
 
Kad je covek vlasnik i kad ima nesto cestito i ocuvano nikad nisam komentarisao cenu ali kad vidim ovakve ojebine koji mrcine prodaju pa jos te na tvoje oci prave blesavog e onda me muka uvati.Ima kod nas jedan u selu umisljeni svercer koji kad kod nekog vidi stogod dobro odma kaze da je i njegovo tako a ono sto on preprodaje pa to je sve krpez i budi bog snama al ga on ceni da je bolje od svacijeg .
 
momci pitam u ime mog kolege jel pase prednja vuca sa starog tipa 577 na stari tip 560,negdje nasao razvalitu sedmicu kaze da mu covjek daje sve u kompletu za 700evropljana
 
Cena mu ne moze biti preko 7500.I ja bih ga rado prodao da ga imam za 15000,jos ako ima ko da ga kupi,onda svaka cast.Ali treba biti realan.
Sa druge strane ako se trazi ovakva cena onda je i jasno da je velika potraznja za tim modelom traktora iako ima gomila onih iz uvoza koji su i jeftini i komforniji i jaci od 577.Ili smo mi glup narod pa placamo nesto sto ne vredi ili je to toliko dobar traktor.
 
Nazad
Vrh