IMT

Traktor je farban,pogledajte hladnjak kako je krpljen sa strane,varen i zafrabano,pa crevo vode koje je ofarbano sa sve jednom ravnom selnom i jednom zicanom a IMT je ugradjivao ove zicane a ova ravna je od auta i jos zafarbana....kad se malo bolje pogleda ovde je samo trup 95,zadnji kraj,a ostatak je 1975.
 
Da, zadnjica sa mokrim kocenjem '75. godiste. Ako moze bez lupetanja.

Ti 580 su komplet isti kao i 577 samo sto imaju original Perkins motor A4.236 sto znaci identican kao S44 samo sa malim klipovima. Uz taj motor je stizao karakteristican nosac filtera ulja tako da filter stoji vodoravno. Na ovim modelima je kompresor isao preko kaisa a podmazivanje kompresora kao kod 578 samo sto kompresor stoji sa leve strane haube na mestu gde recimo kod 560 stoji boca za ulje volana. Toliko od mene.
 
Nema kompresor na kais, otvaran je menjac i receno mi je da je bucan pa je bio pokusaj da bude tisi ali nista od toga, jos jedna stvar je da je za 3 dana oranja potrosio litar ulja, da li je to normalno neka kaze neko ko ima ovakav traktor....meni se cini da mi rakovica ne trosi toliko ulja a mnogo je starija od ovog imt-a, ima negde oko 5500 sati
Jesi li ga zvao pa ti je on rekao te stvari ili si cuo od nekog???
 
Zvao sam ga i to mi je rekao, inace covek nije trgovac traktorima, trguje Bikovima i treba mu lova za stoku mada ima neki CASE ubi boze, ne verujem da je motiv bas lova....

- - - - - - - - - -

Da, zadnjica sa mokrim kocenjem '75. godiste. Ako moze bez lupetanja.

Ti 580 su komplet isti kao i 577 samo sto imaju original Perkins motor A4.236 sto znaci identican kao S44 samo sa malim klipovima. Uz taj motor je stizao karakteristican nosac filtera ulja tako da filter stoji vodoravno. Na ovim modelima je kompresor isao preko kaisa a podmazivanje kompresora kao kod 578 samo sto kompresor stoji sa leve strane haube na mestu gde recimo kod 560 stoji boca za ulje volana. Toliko od mene.
Rekao mi je da ima neki kompresor na kais ali je "balavio" pa ga je skinuo.... '75 a spoljna hidraulika, lepo je Bubu rekao bez lupetanja....inace ovaj motor je jaci od S44 i ima veci obrtni momenat sto znaci bolje poteze u nizim obrtajima.....
 
Znaci vlasnik je pokusavao da smanji buku menjaca i otvarao ga.Ha,ha,kako je to mislio da uradi.Jedino da mu izbaci zupcanike.Laze.Ko zna zasto je on to otvarao.Da je uspeo da mu resi buku onda bi dobio patent i posle zaradio velike pare.
 
Znaci vlasnik je pokusavao da smanji buku menjaca i otvarao ga.Ha,ha,kako je to mislio da uradi.Jedino da mu izbaci zupcanike.Laze.Ko zna zasto je on to otvarao.Da je uspeo da mu resi buku onda bi dobio patent i posle zaradio velike pare.
Vidi se na slici da je otvaran, ja sam ga odmah pitao zasto je otvaran on me pita otkud znam.....i onda mi dao obrazlozenje koje sam ovde naveo.....
 
A šta bi hteli? Da bude nov, ali po ceni polovnog, i još malo niže jer je dugo stajao pa su mu sigurno krive gume? Ima 20 godina, normalno da je nešto otvarano i popravljano. Jel vi znate kad je bila 1995. godina?
 
A šta bi hteli? Da bude nov, ali po ceni polovnog, i još malo niže jer je dugo stajao pa su mu sigurno krive gume? Ima 20 godina, normalno da je nešto otvarano i popravljano. Jel vi znate kad je bila 1995. godina?
Normalno je da je otvaran i popravljan, normalno je da je motor "otanjio" a da li je normalno da sve to kosta 9500e?
 
Bas to i kazem, mislim da to ne vredi te novce.....meni se licno svideo ali ima previse ALI, da je bar jedna stvar neko ima nekoliko sumnjivih....najvise me brine menjac i to sto troskari ulje....
 
Citam i pratim ove postove o 7-ci,Ovo je moj stav koliko god bila u dobrom stanju i ocuvana ne vredi vise od 6,7000e pa da je ne znam sta,jbt kakav traktor mozes da kupis za 10 000evra da se useres,mislim da je taj traktor precenjen pa neka kaze ko sta hoce.
 
Nazad
Vrh