IMT

meni ejdino nedostaje informatikemjer cesto gresim pri kucanju
a u svemu sto sam pisao ima fizike i to veoma mogo,matematika jedino samo u racunanju razlike izmedju 14 i 16 u sirinama i visinama,a u svemu ostalom bogme cista fizika
 
vozio sam 565 na 14kama a moj 560 na 16kama. pa to se ne moze poredit. 565 jaci a nista ne moze sta ja radim sa svojim traktorom. radio sam oranje i sumu. sa oba. i mogu vam reci da je veca tj fabricka dimenzija zakon!!
 
pa ti ga lepo brate prodaj,posto je taj tvoj sranje evo ja cu ti ponuditi 500 evrica na nevidjeno za to sranje od traktora,pa ti ako stvarno tako mislis prihvati ovde sada javno da ej sranje i da ne vredi nista,pa da se slikamo zajedno kraj tog sranja od traktora koje ne vredinista kad ti isplatim 500 evra za ban badava i odradimo ugovor :ppozdrav:
najverovatnije da cu ga prodavati ove godine ali cena će mu biti malo jača jer je to ipak cenjena roba :ppozdrav:
 
Gledao sam dugo vremena i ima i previse slicnosti ali i razlicitih podataka o starosti i radnim satovima,pa me malo cudi.
 
Mesto prodavca je Kovacica. Znaci prevarant. Slika je pozajmljena. Iz iskustva znam. Prosle godine komsija me zove koji je u to vreme kupovao rusa sa prednjom vucom, i kaze u fazonu 'pitao sam te da mi prodas traktor, a ti nisi hteo, a sada ga postavljas u oglase, samo sto si neku smesnu adresu naveo' i kaze mi gde je postavljen oglas. Pronadjem odmah adresu trgovca i ni manje ni vise bila je Kovacica. I lepo okrenem prodavca svoga traktora i normalno pitam da li prodaje traktor koji cija je slika na oglasu. Covek lepo kaze slika je originalna. Pitam gde mu se sada nalazi traktor, a on kaze upravo je u dvorist ispred kuce. Lepo mu kazem da je ta slika moga traktora, a on mi spusti slusalicu. Zovem ga ponovo par puta on se ne javlja, posle 15min vidim da je slika oglasa promenjena. Zrtva je bio opet sredjen traktor sa malo tanjim gumama sa cinimi se Hr poljo foruma. A slika je i dalje bila originalna. :osmeh: Mislim da je ova slika mog traktora bila u pitanju. Mozda je neko i naleteo, mada se nije dugo zadrzala. A i traktor od nasega clana je 2013/14 goodiste.


photo0017za.jpg
 
Druze poljo forumi su banke slika traktora i mehanizacije na izvolte. Bilo je i drugih bisera sa prodavcima u Kovacici, Crepaji i jos nekim mestima oko Panceva. Pisao sam u nekoj temi o tome, ali da ne off-ujemo temu vise. Ima izuzetaka ali se retko nadju.
 
nije grijeh staviti sliku od drugog traktora, nekog sličnog stanja, al onda treba i naglasiti da je to slika skinuta sa neta i da to nije taj traktor što se prodaje i to je po meni pošteno, ako u tom trenutku netko nije imao sliku pri ruci, al treba to naglasiti.......ima danas svega, para je u pitanju.......
 
Kako nije greh?To je smisljena prevara i tu nema opravdanja,a kada se samo setim da umalo i ja nisam krenuo na put te Kovacice prilikom kupovine Zmaja.O ovome treba da se pise iako nije tema jer da tako nije pisano i nisam cuo licna iskustva onih koji su vec naseli onda bih i ja bio mozda jedan od izigranih.Jedni su mi pricali kako su u nekom dugom mestu jedva zivu glavu izvukli,drugi je slicno tako lose prosao da je na kraju razgledanja produzio za Bg i kupio nov.
 
mislim da ako se stavi takva slika, da to treba naglasiti, da je slika od drugog traktora sa interneta, pa o tebi ovisi hočeš li ići gledati nešto što vidiš na slici možda približno stanje, i nešto što uopće nije TO.......a druga stvar je ako se nenapiše, onda je to teška prijevara, pa pređeš 200-300km i izgubiš cijeli dan.....uf

ja sada gledam da je nešto u krugu od 50-100km, da mogu otići po priključak sa traktorom, ili dotjerat traktor kući, jer prijevoz je dosta skup......plus što jednom treba otići pogledati stroj i tu gubiš, pa za tu razliku u okolici mogu uzeti bolji stroj, itd.....a po sve strojeve što sam išao daleko, 300-350km u jednom smjeru, su bili novi ili skoro novi.....
 
Meni sa 542 za 100 km trebalo je 4 sata i nekih 15 minuta. Tad i nikada vise tako daleko traktorom. Odmah sam ugradio kuku na auto,i kad je dalje,a moze masina stati na prikolicu za prevoz automobila,onda kacim nju i bez brige.
 
Nazad
Vrh