IMT

Mi malocas ponovo pokusali 539 iz 2004-to,i jedva upalio onda je odmah primio pun gas i nije hteo da reaguje na rucici da se spusti pa ga ugasili i onda ga vise i ne upalismo,ali i ne dimi na auspuhu tako da smo zakljucili kako je gasno ulje u njemu zamrzlo.Imam snimak ali nije toliko interesantan da bi ga izbacio.
 
Kako je krenulo u Srbiji ce samo za gume povne da traze 2500e.Gledam traze i do 6000e za stari tip 577,pa to je LUDILO.
 
Kako je krenulo u Srbiji ce samo za gume povne da traze 2500e.Gledam traze i do 6000e za stari tip 577,pa to je LUDILO.
Pa kljucna rec je traze,ali tesko da neko dobije toliko.Mada i moze im se jer ima ljudi koji za drugo ne znaju i onda ne pitaju za cenu.
 
Kako je krenulo u Srbiji ce samo za gume povne da traze 2500e.Gledam traze i do 6000e za stari tip 577,pa to je LUDILO.


kod nas su počele padati cjene, eto ima i jedan JD 8100, traktor 200ks, sa 2700 sati i cijeni ga 20 000€, a vrijedi barem još 10 000€ više.....

ja trenutno gledam, ako se nađe nešto dobro onda i uzimam......da imam 20 000€, uzeo bi tog JD 8100 iako mi netreba....mogao bi dobro zaraditi
 
gume su mu male
Za povrsinske radove su bolje 14ke od 16ki. Moj teco je imao 560 sa 16kama i stavio je 14ke. Kaze lakse mu je bilo zbog spartanja i slicnih radova. Posle je prodao taj traktor sa sve 4 nove gume i motorom sa manje od 500rc posle full generalne za 4000e i pritom uz njega dao IMT plug. Traktor bio Bombona, novi ip, grejanje u kabini, servo volan... Ali sta ces, bolest mu nije dala da radi. Traktor kupio covek iz sela, tako da izglrda vazi: "Dobra devojka iz sela ne ide":osmeh:
 
Rece mi covek u prici da bih mozda prodao svoj 577 dw novije limarije. Mislim da je proizveden krajem 80 tih godina. Kome treba broj neka se javi na pp.
 
Da ima toliko pravih sati koštao bi 50.000E.Ispred dvojke ima sigurno 1 ili 2.
Ivane jel to ovaj http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-8100-oglas-12626989

Najvjerovatnije misli na taj i ako je povjerovao u ono sto na satu pise onda nemam rijeci...

Bude kod nas "svake prijestupne" jedan-dva relativno nova traktora, bude u njima full oprema, gume u dobrom stanju i 5-6 000 radnih sati. Fora je sto su ti traktori radili na drobilici kamena po nasoj obali u pripremi zemlje za sadnju vinograda... Izvana kao novi doslovce a izradjeni do krajnjih granica.
 
Da ima toliko pravih sati koštao bi 50.000E.Ispred dvojke ima sigurno 1 ili 2.
Ivane jel to ovaj http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-8100-oglas-12626989


tako je, to je taj, jedan kolega je kupio isti takav, sa 14000 sati i samo je akumulator promjenio i nekakav ležaj na prednjoj vući, i služi bez problema, kaže da je kod priješnjeg vlasnika za 2 smjene po 12 sati mogao pripremiti 70 jutara, al po satu da troši 40 litara, što god da radio......malo sati piše, to je istina, pa ima još jedan JD 5820 za 28000€,a novi je 48 000€ sa 1700 sati, i to nije puno, al treba skupit toliko.......

stalno gledam, pa opet imt ili rus......sada sam nekako više za neki imt 577, još ako se nađe nekakav polovan za 2500€, onda OK, pa ću uložiti i napraviti sebi dobar stroj........ako budem još više radio, onda treba uzeti nešto novije i sa više kW ili KS.......

i uzeo bi sjetvospremač 2,80 i plug imt 757, to mislim da je OK za 577
 
Nazad
Vrh