IMT

Dobar i prelep traktor ali max15000 jer ima cini mi se oko 1300 sati radio je dosta za 4 godine
 
Poslednja izmena:
Evo da se nadovezem na onu prcu o kvalitetu novih IMT traktora i serije 577P. Ovako kod mene je sada nepune 2 godine,na njemu ima oko 400 radnih sati i mogu vam reci da je zadovoljavajuci traktorcic,ako izuzmemo sitnice curenja na semeninzima i pojedinim gumicama zbog aljkavog fabrickog rada. Kabina sasvim lepo izolovana(za nijansu bucnija neko kod rusa) lepo dihtuje. Motor kao motor,pun snage i lepo vuce bilo koje orudje primereno njegovoj snazi( tipa dvobraznog pluga,krimnera 2,9,tanjrace 26 diskova i slicno).
 
Kao nov.Kad bi uspeo da mu smaknes cenu na 16k,bilo bi ekstra.Jos postoji mogucnost i da je bolji od novog jer su mu verovatno decje bolesti resene u garantnom roku i sad moze da sljaka godinama bez problema.
Ako je prosao "decije bolesti" za 6 meseci koliko je tad bila garancija,onda u redu.
Inace,traktor odlicno izgleda,ali cena je malo visa. Realno(po mom misljanju) je 15-15 500 e
 
Zna li se precnik klipa kod tvog novog 577? Ima li osetne razlike u tih nepunih 3 cm razlike?
 
Klipovi u novim s44 motorima su 98,5 oseti se na primer gde sa vecim klipovima ide lako sa istom brzinom sa manjim malo teze i nije tako ostar na gasu bio sam u imr gde se sklapaju motori i kazu da ima jedno 10 tak godina ako ne i vise kako ne stavljaju 101
 
Много је и 15000,звао сам га,ваљда рече да има око 1700сати.То је доста рада за 4године.Продаје и обртни плуг уз њега,има много земље па му треба већи трактори.Нов 19300 а он ставио 17300,па ко би био луд да то пазари по тој цени.Не знам,пуно је пара.
 
Rakovice 76 novije proizvodnje mahom nose precnik 101. Znam da vecina 577 nosi 98,5 zato sam pitao dali je 101.
 
Много је и 15000,звао сам га,ваљда рече да има око 1700сати.То је доста рада за 4године.Продаје и обртни плуг уз њега,има много земље па му треба већи трактори.Нов 19300 а он ставио 17300,па ко би био луд да то пазари по тој цени.Не знам,пуно је пара.
Naradio se taj za 4 godine ako ima 1700 sati,ja mislim da se prodaje pola godine ako ne i jace tu cenu nece dobiti nikad a ni priblizno razumem da je cilj svima da prodaju sto skuplje da bi posle morali sto manje da doplacuje ako hoce veci traktor,po mom ovu cenu vredi da ima nekih 200 sati max 300
 
Па шта мислиш,колико би му било реално?Може ли неко да каже нешто о оном обртном плугу?
 
Ja vise od 14000 ne bi dao ako ima 1700 sati jer nov je bio 19 i nesto hiljada,znam jednog coveka sto je kupio novu sedmicu prosle godine ima velikih problema sa motorom i rekao je ili nov traktor ili da mu vrate pare i nov kazu nemaju mogucnost da mu daj jer navodno nemaju delova vise samo da rade motor na sta on nije priatao on je platio u dinarima i vratili mu samo 18000 posto je evo skocio tako da taj 17000 nikako ne vredi
 
Ma ja delam s tim traktorom i većinom brdo on pjeva makar neko tvrdi tamo po ravnicama .
Teška zemlja je kod mene on vuče drugom u sva brda tanjurača ide .
Nemam rječi najvažnije je da je ispravan nema kud neće ići .
Ako nema guma kočnica i takvih stvari kao neki to je druga stvar.
A što se tiče p linije on nema neku buku a i sic je pristojan.

online photo storage

Ako neko reče da ovakav stroj ne valja i nemože parirat zapadnom traktoru iste snage taj onda nema pojma.
Eto mjenja fendta za zetro ili imt ...
Sigurno se usrećio..
http://www.njuskalo.hr/traktori/fendt-turbomatik-309ls-zamjena-oglas-12305368

Da imam pare odmah bi išo po tog fendta, nisu to tolko skupi traktori za održavanje dok se pogleda kolko tisuča rh okrene prije generalke. Susjed mi ima turbomatika, i ne cvjetaju mu baš ruže u poljoprivredi ali reko je da ga nebi mjenjal za ništ na svjetu. Tera 3 glave leoparda, rolo prešu, kombajn sip, silokombajn i sve ostale strojeve na gospodarstvu, sa torpebom samo šprica i u berbi i siliranju vuče prikolice.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 
Много је и 15000,звао сам га,ваљда рече да има око 1700сати.То је доста рада за 4године.Продаје и обртни плуг уз њега,има много земље па му треба већи трактори.Нов 19300 а он ставио 17300,па ко би био луд да то пазари по тој цени.Не знам,пуно је пара.

A ti ponudi koliko bi mu dao pa rečeš lijepo oće ili neće.
A da je puno toliko sati i nije napraviti ce on bar 7000 dok ode s dobrim održavanjem.
 
Nazad
Vrh