IMT

Neki dan sam ja čupao torpeda 45 iz njive zapao je s tonicom zelja zbilja sila od traktora.
Džaba kile nekad nekad je bolje da si lakši da ne upadaš.
 
Evo jednog za 1500e,62 godiste:
ferdza.jpg
 
Pozdrav kolege, zna li neko zasto na 560 hidraulika radi normalno te iz cista mira pocne polako dizat i tako neki izvjestan period, pa opet pocne normalno.
 
iz 60-ih se mogu naci u nekom solidnom stanju za 1000-1200 eura,sam kupis gume u 1 klasi za 300 e
jer u principu preprodavci kupuju neku 3 klasu guma,na oko sve super a posle godinu dana i to ako izdrzi izlecu delovi krampona i sl
Pancevo i okolina su poznati po duplim meracima ulja,ziletima i jos kojekakvim glupostima,zato ja planiram da kupim traktor koji je produvao,da ima ispravan menjac i hidrauliku,ostalo da radim sam jer mi se hvata isto kupio od nekog preprodavca u dobrom nabudzenom stanju ili od nekog ko je iskren i produvao generalak ne gine,mnogi su se kod mene opekli na takve traktore pa izmedju ostalog i ja,zato sada oprez
 
Zaboravio sam da kod vas ima svakakvih mutnih tipova... Vec i ja znam da se treba cuvati traktora i prodavaca iz Panceva i Dolova ;)
 
ma Pancevo i Dolovo su na glasu,a veruj mi da su 90% takvih uopsteno,mene je covek zeznuo na tako lep i fin nacin,sva sreca pa sam ostao miran i nimlo agresivan :bravo: u decu se kune i laze,al neko odozgo vidi sve,pa sam sada resio da taj odozgo ne regulise mje poverenje u ljude nego da ja lepo radim sam kako ja zelim i da ne verujem nikom pa ni ocima svojim,cast izuzecima njima sve najbolje zelim od srca
 
e za taj merac je bas zanimljivo sada ne znam kako to rade ali je bas kod mene veterinar moj kupio takav traktor u cev meraca ubacena zatvorena cevcica u koju se sipa ulja taman da bude do nivoa na meracu,samim tim akda se iscupa merac ne duva,i zaribao mu posle par dana,kada rasklapali traktor pronasli taj dupli merac karter ili sta vec,sto se guma tie imas 1,2 i 3 klasu,treca klasa na oko lepa dok se udje u brzdu i posikacu klobuce
 
Drugari, jedno pitanje: gde najbolje odneti pumpu visokog pritiska na remont i tariranje od 577?
 
Ja sam mislio da je odnesem u IPM, majstor kaže kod Žeravice, najbliži mi je Ramač, tako a nemam pojma ko koga da je odnesem.

Baća daj broj od Lakija?
 
Nazad
Vrh