IMT

Transformers, verzija boj 5 :)

dsc1456.jpg
 
Hahahha imam neki sundjer koji stavim na sediste, jako me mrzi to da resavam jer taj traktor jako retko koristim. Sada sam ga osposobio samo zbog spartanja, inace je Riko bio na njemu. Dimenzija guma je 6.5 R20, traktor je inace bio DV ali je skinut prednji trap, stoji u supi.. :D

Ovo je fotka od onomad, februar 2011. godine:

dsc01043.jpg
 
Kada stelujes odnos konusnog i tanjirastog mozes da uradis i varijantu sa papirom,zavuces papir izmedju konusnog i tanjirastog,nesme da ga odsece a mora dobro da ga izguzva,obican papir iz sveske,to mu je taj odnos,nesme da ide tesko a ni previse lako a kada se pojedu zubi onda neka traje dok moze.
 
Kada stelujes odnos konusnog i tanjirastog mozes da uradis i varijantu sa papirom,zavuces papir izmedju konusnog i tanjirastog,nesme da ga odsece a mora dobro da ga izguzva,obican papir iz sveske,to mu je taj odnos,nesme da ide tesko a ni previse lako a kada se pojedu zubi onda neka traje dok moze.

Kako se steluje odnos na imt-u (533...)? jedan majstor mi rekao da tu nema stelovanja, samo se namesti i to je to :sta:...
 
Nazad
Vrh