IMT

Da li neko zna opisat postupak zamene ulja za servo,radi se o novijem tipu imt 577 (2003 god.) htio bih zameniti ulje ali nekim obicnim uljem(kvalitetnijim) manje gradacije tj redjim.
Cuo sam da cesto zna otic membrana od servo pumpe pa pomesa to ulje sa motornim uljem
 
meni su rekli da ide traktol 80 ali nema nigde u gradu, sad mi nude ht68 ako sam zapamtio...videcu jos da nadjem traktol, kazu da je najbolji

Nemoj nista drugo da sipas sem trans-hidrola to jest traktola... A savete koje cujes ja sam sipao radi,moze ovo moze ono zafrkni... :ppozdrav:

- - - - - - - - - -


Pa sipao si hidraulicno ulje u menjac... Malo samo procitati zasta je namenjeno to ulje i sve je jasno... :ppozdrav:

O ulju u menjac na 539 smo pisali 10 puta....
 
nemoj da se palite pa nije to eps menjac,bitno da ima ulja,ja sam 539 godinu dana vozio bez kapi ulja nebi ni znao jer mi nije ni hirdoulik radio sad radi extra sa hd68 to je pravo ulje za hidroulik i najbilje za hidroulicnu pumpu a za menjac je nebitno koje je ulje...jaki ste mi vi majstori u pm
 
nemoj da se palite pa nije to eps menjac,bitno da ima ulja,ja sam 539 godinu dana vozio bez kapi ulja nebi ni znao jer mi nije ni hirdoulik radio sad radi extra sa hd68 to je pravo ulje za hidroulik i najbilje za hidroulicnu pumpu a za menjac je nebitno koje je ulje...jaki ste mi vi majstori u pm

Najaci su majstori koji bolje znaju od inzenjera koji su preporucili to ulje... (oni sigurno bili ludi)... :cao:
 
Oglas za ovog sto sam ja kupio

http://www.pik.ba/artikal/11058446/traktor-imt-577-duplak-tel-065-530-575/

Evo i par slika kod kuce

dsc02179.jpg




dsc02182.jpg





dsc02185.jpg
 
Nazad
Vrh