IMT

Седео сам у овом 560 што је аголтз поставио и не би препоручио некоме да га купи,нашминкан је а види се по неким ситницама да је био растурен само тако.
nisam ni ja njega nikom preporucio samo sam zbog cijene postavio jer men se cini da su kod nas traktori jeftiniji al et ja potrefio ovog iz srbca al ima ih i na drugim mjestima po takvoj cijeni
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kakvi su ovi traktori 577 dw koje su im mane kakva je potrosnja ,a i koji preporucujete 577dw stari tip il belarusa 82 82,1 za obradu zemlje oko 30hektara
 
Koliko trosi na sat kad vitlas sa njim i koje ti je ovo vitlo?


Vitlo je Krpan 5 (5t), o potrosnji ti ne mogu nista reci, ove dve klade su sve sto sam sa njim izvukao. Uglavnom, ne optercuje traktor, na malom gasu se moze vitlati, ponekad ga malo utusi kad klada naidje na kakvu prepreku ali tad popustis malo na kvacilu vitla i ide dalje.
 
Imam jedno pitanje vezano za gume na IMT 540-542. Da li se mogu staviti na njihove originalne felge gume 13/6-28? Pitam jer traktor vecinom vuce jednoosovinku prikolicu i veoma lako propada i ukopava se u zemlju jer su uske gume.. Sa 13-kama bi povecao klirens koji je moze se reci stvarno mali kod ovih traktora a bilo bi i manje propadanje...
 
Imam jedno pitanje vezano za gume na IMT 540-542. Da li se mogu staviti na njihove originalne felge gume 13/6-28? Pitam jer traktor vecinom vuce jednoosovinku prikolicu i veoma lako propada i ukopava se u zemlju jer su uske gume.. Sa 13-kama bi povecao klirens koji je moze se reci stvarno mali kod ovih traktora a bilo bi i manje propadanje...
Na te felne su i fabricki isle 13.6-28 gume na traktorima za izvoz.Sto se povecanja klirensa tice nije to nista spektakularno,oko 3cm dobijas sa tim gumama.
 
Ma znam da nije nesto mnogo ali nekad znaci... Dosta mu je niska kuka... Ali sigurno da ce znaciti pri voznji prikolice a i u sumi...
 
dobijas na visini,povecanju otpora u odnosu na zemlju (teze proklizava) za sumu je ok,ali gubis snagu traktora pa ces neke poslove koje si radio recimo 2 morati 1
 
Danas je sedmica odradila verovatno poslednji zadatak...od sutra ide u garazu do dolaska novog gazde....

2ylpizq.jpg


2j5i1id.jpg
 
Nazad
Vrh