IMT

Pa to cu i da gledam da uradim,em jeftinije em je sigurno bolji od ovog turskog.
Planiram da ovakav auspuh od rusa stavim,svidja mi se takav,sta mislite dali je moguce ugraditi?
dscn1869.jpg
 
Pa to cu i da gledam da uradim,em jeftinije em je sigurno bolji od ovog turskog.
Planiram da ovakav auspuh od rusa stavim,svidja mi se takav,sta mislite dali je moguce ugraditi?
dscn1869.jpg

Da kao sto kaze Zoran imas u Indjiji dobre majstore, matori je vario kod njih pre 15tak godina dan danas nije procureo, mogu ti javiti gde su ako te zanima.
 
Ima i kod nas jedan sto vari,moram odneti pa cu videti sta i kako.
Pa tu sliku i jesam nasao na forumu :D
Nego to je samo zbog auspuha :D
 
sad ne znam kakav je ovaj auspuh,ali sigurno znam da ove nove sto kupujemo po prodavnicama da se cuju na kilometar,samo obicna cev i nista drugo,bez prigusivaca nekog ili bilo cega unutra,skoto ko da ga i nema
 
Pa bas zato i kazem da hicu ovaj ruski cini mi se bolji nego ovi sadasnji za imt.Mislio sam ja da varim ovaj moj ali i iz njega je poispadalo sve sto je moglo izmedju ostalog i prigusivac.
 
Gocem indjija. Probajte. Ja sam stavio na 585,za ne prepoznati traktor. Bio je bucan,sad ne. Isto sam prvo stavio neki iz prodavnice i onda sam zvao odmah njih;poslali mi i ja od tad vise radim s 585 nego li s 542.
 
Da li mozes da mi posaljes broj na pp?
Da li je to auspuh original kao na 560 sa onom klapnom na vrhu ili obican zakrivljen na vrhu?
 
znam da je vjerovatno vec puno puta napisano, al nigdje nemogu naci. zanima me jel neko zna cijenu novog 577 sa prednjim pogonom? i cijenu 5106 ako ga jos proizvode?
 
znam da je vjerovatno vec puno puta napisano, al nigdje nemogu naci. zanima me jel neko zna cijenu novog 577 sa prednjim pogonom? i cijenu 5106 ako ga jos proizvode?

AH, ta danasnja djeca, sve bi na tanjuru... TELEFON U RUKE I ZOVI!!! Kod koga je naj jeftiniji tamo kupis i gotovo. IMT vise ne proizvodi traktore do danjeg a brene su radili samo po uplati koliko sam zadnje cuo...
 
AH, ta danasnja djeca, sve bi na tanjuru... TELEFON U RUKE I ZOVI!!! Kod koga je naj jeftiniji tamo kupis i gotovo. IMT vise ne proizvodi traktore do danjeg a brene su radili samo po uplati koliko sam zadnje cuo...

ma necu zvati jer, iskreno nisam ni potencijalni kupac. htio sam samo da usporedim ono sto ja imam(polovno) u odnosu na novog imt. cijena popravka mog polovnog stroja + ono sto sam ga platio mi se nesto opasno približila cijeni novog imt 577, ako je istinita ta koju sam cuo,
 
Imao sam cjenik IMT traktora za 2006.g. za Hrvatsku ali je izblijedio i nista se ne vidi... Sjecam se da je tad 549 DV nove linije s grijanom kabinom kostao 118 000Kn, da je 560 stare linije (ne dv) s grijanom kabinom kostao 119 000kn, 577dv je bio oko 170 000kn 5106 je oko 220 000kn, 5136 oko 280 000kn i bila je za 5136 opcija perkins motor taj traktor je kostao oko 320 000kn

Ovo su cifre iz glave koje ne moraju biti tocne ali takvih se sjecam. Znam samo da sam te 2006.g. 549 DV, nove linije s grijanom kabinom platio 111 000Kn s tim da je u cjeni bila poluautomatska kuka s krizem a mi smo dobili kliznu poteznicu...
 
Takve sitnice odlicno rjesava siva armirana traka tzv "Duck tape"...

Kako kolega kaze, strpi se jos malo ovo su tek djecije bolesti a naici ces na jos puuuuno puuuuno toga ;)
 
E mi koristili zutu armiranu, nadamo se da ce serviser da otkloni greske, i jednu diznu smo dotegli prskala malo nafta.. Sad donekle razumem kada su mi govorili "bolje strano polovno, nego domaće novo", a mi ajde novo je novo. Pa trudimo se da budemo u koraku sa problemima..
 
ja vise volim nase novopa nek nevalja,nego strano olovno.
ja radim na masinama,to se ovamo koristi do maksimuma pa se prodaje,tesko svabo prodaje traktor dok ga neiskoristi,a i dijelovi za strance su papreni i to pravo.
imt kad sei pokvari sta mogu da mu i oprostim,ali nekm strancu kad sta sitno crkne pa moras pet sest zelembaca dati ondaje zlo.
 
Da, da. U potpunosti si u pravu, i kada smo kupovali majstor nam reče da delove danas naručis sutra stiže i nije skupo i ima svih delova.. Ma mi se nismo pokajali ni jednog trenutka, svesni smo naše industrije i nimalo nam ne smeta.. Sve se da resiti..
 
Nazad
Vrh