IMT

Predomisliće se sigurno.X puta sam bio u istoj situaciji a onda razmislim da je lako prodati i šta posle kupiti.Nešto još gore o čemu ne znam ništa a ovo je kod mene godinama i znam ga u dušu a da se gluposti dešavaju,dešavaju se.
 
Па нормално је да се предомисли, ко још продаје урађен трактор.
 
Не знам чије је. Било је на њему кад сам га купио,удобно је и функционално. Имао је и кабину,али је скинута.
 
Tako je i meni bilo prije nego sam uradio generalnu na 565, mrzio sam taj traktor i htio ga se rešiti, ali kolege su mi govorili nek ga sredim i barem budem znao šta imam doma i nakraju sam tako i napravio, ulupao skoro 2000€ u njega i evo sad traktor sasvim solidno radi i napravi posao! A sad da ga idem prodavati, pitanje je dal bi dobio 6000€ za njeg.
 
Па нормално је да се предомисли, ко још продаје урађен трактор.

Ја сам продао урађен трактор давне 2008 године без идеје шта даље. Појео ми је живаца и пара,и наиђе човек,понуди цену,мени се свиди и дам га по томе. После сам радио 2 године с дединим трактором,ја нисам радио пуно,а ни он,и онда 2010 проширим посед под закуп,купим 542 и он ми је грицкао живце кад је дошао,али од кад смо га успели сложити,он само ради и не одустаје. Прошле године је купљен 585 и осим кочница,уља,акумулатора и сад ауспуха других улагања није било. А ради и он баш доста,а докле ће видећу.

- - - - - - - - - -

Мали Миша јел враћаш зими кабину,и јел ово немаш хидро волан на 585.
Нема хидро волан,и није потребан,редовно подмазивање и могуће је мотати у месту волан без проблема,а кабина је скинута,у старту је сметала,па смо нашли решење да убудуће не смета,и тражим широку кабину од новог типа 577 да се намонтира.
 
Пратим огласе редовно,ако искрсне шта купујем,спреман сам дати максимум 650-700 евра за њу. Има и ко прави,али о томе ћу на јесен кад све завршим око послова.
 
Prezubila mi trojka i to ne za zub dva nego četvrtinu kruga na zupčaniku razvoda boš pumpe.Ovo ostalo dobro_Ovih dana pranje defektaža mašinska obrada i sklapanje.Počinjemo da pravimo novu makinu,dosta je 7000rh i 35 godina bez problema.Delove sam spremio jedino mašinska mi je neki veći trošak.
 
Neznam tačno.rado sam radilicu od drugog motora i uzeli su mi 35e a za glavu samo poravnati sicevi 20e.Videću ovih dana pa javljam koliko je bušenje hilzni.Ja sam rešio da ih bušim na 91 za klipove 539,mislim da su ipak stare hilzne od boljeg materijala nego ove nove sad indiske itd.
 
javi mi treba da radim traktor i kolko para ce da treba za komplet generalnu

- - - - - - - - - -

to je masej ferguson 35 sa motorom533

- - - - - - - - - -

nepravazidjen kvalitet
 
Nazad
Vrh