IMT

Ljudi molim vas za pomoc, malopre frezao nesto sa 539 i odjednom pocne da zaglavljuje u rikverc, jedva ga izbacim iz rikverca, u svaku brzinu se lako salta i u rikverc se lako usalta ali da izbacim iz njega skroz tesko, takodje kad je u rikvercu nece ni reduktor za izbaci, isto tako tesko, sta li mu moze biti, jel imao neko slican problem? Hvala..
 
Poslednja izmena:
ZAvisi koj ces silo kombajn da teras sa tim traktorima... Ima silo kombajna koji su veliki zalogaj za Rakovicu a samim tim i za 558...
 
ocel neko da mi posalje br da mu posaljem mms da mi izbaci dve fotke.jedna prednja kuka.

- - - - - - - - - -

jer pratim forum preko mob
 
Za Mladju :ppozdrav:
xrs7.jpg
a6pk.jpg
 
mislim da.nisam lose izveo resetka se skine..a cirada se urola pozadi kad nema kise

- - - - - - - - - -

a cena prednje poteznice sa resetkom bez farbe i elektrode 2400dinara i cirada 1400din
 
pa lomio sam ga 2 put,,grabuljom i tanjiracom a ovo kad je kisa samo spustim

- - - - - - - - - -

a sunce samo urolam jer nijefiksirana dole

- - - - - - - - - -

problem je kod nas u sumadiji sto smo siromasniji po pitanju mehanizacije pa kacimo ko sta ima od orudja tako se neobraca paznja i eto ti
 
Druze mnogo si ti smanjio vidljivost u nazad sa ovom ciradom... Po nekad ce biti hladno da je podignes a neces moci lepo da vidis pozadi... :sta:
 
Ovih dana ga vencavam sa spremacem 3,3m i bez razradjivanja,sto mi kaze majstor samo brzinu manje i ::traktor::paljba...
Jutros ga upalio,zvuk koji motor daje nije imao posle prvog rasklapanja.Po mom,motor je u startu bio lose odradjen i to je bio uzrok svih mojih problema posle.Sad stekce kao singerica.
 
Nazad
Vrh