IMT

Ja sam jednom tako naseo doduse nisam kupio nista niti dao neku paru sem gorivo za kamion do Dolova. Tamo je trebao da nas ceka IMT 539 sa kabinom kompresrom u odlicnom stanju plus prikolica i kosa, naravnoo traktor nismo ni videli bio je navodno na nekom salasu ali mu je radjena generalna stavljeni veci klipovi ima problem sa pregrejavanjem zbog toga. Tad i reko sam nikad vise!!!

Trebao si i jednu motku da poneses za slucaj da ne pronadjes tamo!!!!!!!!!!!!!
 
Ljudiiii pa budite realni jel bi neko od vas dao da ode iz komsiluka dobar 539 djuture 5godina star za ispod 2000e ? Zao mi je sto jedan iz sela nije otisao pa nek pazari kad je halav.
 
@Shale

Da li daju zamensku pumpu vec uradjenu ili rade pumpu koja im je doneta?
Pre par godina su imali jedan pun magacin sa pumpama koje su bile remontovane i sluzile su za zamenu.Znaci dodjes das tvoju i uzmes njihovu sa garancijom da je kao nova.Cena je bila oko 100eur za 539 a za S44 nesto vise ali ne mnogo.Ja sam bio u tom magacinu i odusevio sam se.Posle je isla nasa haoticna privatizacija pa izdavanje njihovih pogona pod zakup.Prfemestili su remontne hale u samo jednu malu prostoriju gde radi samo jedan majstor sve zivo,i dizne i rotacione i linijske pumpe.Nekada je za sve bio zaseban majstor ili vise njih.Onaj magacin je rasturen i toliko vredne pumpe su zavrsile u nepoznatom pravcu.Inace tamo mi radi dobar prijatelj i kad odes kod njih i treba da tio se uradi totalni remont onda je totalni i ostane samo telo pumpe,znaci ide sve novo.To znam jer sam tako dobio od njih pumpu za IMT 533.Garantujem da u 99% slucajeva oni nemaju potrebe da rade totalni remont i sve izadje jeftinije.Moze i da se saceka da majstor uradi i da se gleda dok radi.
 
Ja sam jednom tako naseo doduse nisam kupio nista niti dao neku paru sem gorivo za kamion do Dolova. Tamo je trebao da nas ceka IMT 539 sa kabinom kompresrom u odlicnom stanju plus prikolica i kosa, naravnoo traktor nismo ni videli bio je navodno na nekom salasu ali mu je radjena generalna stavljeni veci klipovi ima problem sa pregrejavanjem zbog toga. Tad i reko sam nikad vise!!!
Garagani iz Dolova,stara prica...
 
- - - - - - - - - -

Ja sam jednom tako naseo doduse nisam kupio nista niti dao neku paru sem gorivo za kamion do Dolova. Tamo je trebao da nas ceka IMT 539 sa kabinom kompresrom u odlicnom stanju plus prikolica i kosa, naravnoo traktor nismo ni videli bio je navodno na nekom salasu ali mu je radjena generalna stavljeni veci klipovi ima problem sa pregrejavanjem zbog toga. Tad i reko sam nikad vise!!!
Sta da kazem,tako i treba kad verujete da postoji 539 2002 godiste sa mehanizacijom za 2000e:sjasi:
 
Zasto veruju!!!!????????? Pa zato sto je danas svakom coveku vazan svaki dinar,i kad ugleda takav oglas probudi se zelja da se dodje to tog traktora za malo para... Razumem ja te ljude....

Ali NE razumem te koji postavljaju te LAZNE oglase!!!!!!! Ja postavim nekoliko oglasa (prava) godisnje i poludim od zivkanja i niceg vise!!!!!!!!!!!!!!!!!
PA se pitam kako tim osobama ne dsadi da ih na desetine musterija zivkaju a oni znaju da je lazan oglas!!!!!!!!!!!! Ucemu je tu stos???!!! Kakvu zaradu ima od toga taj sto je postavio lazan oglas...!!! Jer ja i da odem naravno da ne bi pristao da me on vodi levo desno jer nisam ja malo dete....
Ja ne nasedam na te oglase (mada zagolicaju mastu) ali kad bi me nego nasankao na tako nesto "zivotami" ODRAO bi ga od batina!!!!!! ::jako_besan:: :off_topic:
 
Skoro je u susednom selu prodat 539 sa korpom i plugoma za 3400e.Traktor je 2005.godiste od prvog vlasnika sa manje od 200rh,ali taj nije ni bio u oglasima.Meni zao sto nisam na vreme cuo da ga uzmem i stavim u oglase za 4500 i eto 1000 evrica u dzep.Isto tako mi promako C-360 od prvog vlasnika,skoro nije ni radio nista za 2000e,ali ni taj nije bio u oglase.Znaci mogu da se nadju povoljni,a dobri traktori,ali u oglasima NE.
 
Ja ne nasedam na te oglase (mada zagolicaju mastu) ali kad bi me nego nasankao na tako nesto "zivotami" ODRAO bi ga od batina!!!!!! ::jako_besan:: :off_topic:
Ne znas dal je bolje da ga ubijes od batina ili da predjes preko toga!
Oderes ga od batina pa posle sebi napravis problem!
Mada i za to ima resenje!! U STOMAK!! :off_topic::ppozdrav:
 
Zasto veruju!!!!????????? Pa zato sto je danas svakom coveku vazan svaki dinar,i kad ugleda takav oglas probudi se zelja da se dodje to tog traktora za malo para... Razumem ja te ljude....

Ali NE razumem te koji postavljaju te LAZNE oglase!!!!!!! Ja postavim nekoliko oglasa (prava) godisnje i poludim od zivkanja i niceg vise!!!!!!!!!!!!!!!!!
PA se pitam kako tim osobama ne dsadi da ih na desetine musterija zivkaju a oni znaju da je lazan oglas!!!!!!!!!!!! Ucemu je tu stos???!!! Kakvu zaradu ima od toga taj sto je postavio lazan oglas...!!! Jer ja i da odem naravno da ne bi pristao da me on vodi levo desno jer nisam ja malo dete....
Ja ne nasedam na te oglase (mada zagolicaju mastu) ali kad bi me nego nasankao na tako nesto "zivotami" ODRAO bi ga od batina!!!!!! ::jako_besan:: :off_topic:
U poslednje vreme pratim cesto oglase.Svi lazni oglasi su delo verovatno jednog prevaranta.Vise ne navode mesto prodaje Dolovo,vec Kovin,Pancevo,Smederevo,pa cak i Smederevsku Palanku.Pisali su vec neki na forumu da su lemali te likove...
 
U poslednje vreme pratim cesto oglase.Svi lazni oglasi su delo verovatno jednog prevaranta.Vise ne navode mesto prodaje Dolovo,vec Kovin,Pancevo,Smederevo,pa cak i Smederevsku Palanku.Pisali su vec neki na forumu da su lemali te likove...
Jel mi mozes dati link strane gde pise da se neko raspravljao ili jos gore tukao sa njima?
 
znate one sex linije, što nejebi zovu pa ih oderu po par €/minutu za telefonski poziv, e to je isto to. taj što je stavio oglas sjedi negdi u stanu i javlja se na telefon, a da traktor koji je okačio na oglas nije vidio u životu i muze pare od tupavi seljaka jer su "pogodno tlo"
 
Imala je tema ovde na forumu o tim prevarantima i dogodovstinama sa njima.Ne znam sta bi sa njom,mozda je i zakljucana,a moglo je da se procita stvarno svasta.
 
pozdrav drugari,dali neko moze da mi pomogne vezi nabavke medjuzubcanika z 24 za ukljucenje prednjeg pogona imt 5106 ???
 
Poslednja izmena:
Juce donesen orbitol sa remonta,danas montiran.Rezultat posle 5 minuta rada...

15ceej7.jpg


Skinut i rastavljen...

ejik40.jpg


Ostaje mi nejasno zasto je taj oring usisan u kanal.Da li je to greska u sastavljanju ili je to odradio vazduh u orbitolu dok ga ulje nije isteralo?
Demontirati je lako,ali vratiti orbitol sam na svoje mesto je vec malo teze,bez da rastavis pola traktora.
 
Nazad
Vrh