IMT

ocu da odradim istu kao tvoju samo cu da navarim iza kuke jedan gibanj poprecno da mi stiti masku traktora

- - - - - - - - - -

kad idem preko sasine i vrzina

- - - - - - - - - -

neznam posto li sy orginal
 
Evo kod mene kako je:

t646f6.jpg
 
Meni kuka manje vise ne treba, na ovo nabacim ram i sluzi da se tovare drva, da ne bi bilo propinjanja, ili pak vestacko djubre po potrebi, 3-4 dzaka, itd...

j96dud.jpg
 
pozz

imt 560 bez prednje vuče trebao bih da na njega ugradim prednju vuču al neznam dal on ima neki međuzpčanik između reduktora i mjenjača ako netko zna ili ako ima kakvu sliku?

Trebas nabaviti zupcanik oznacen na slici i ovaj gornji zupcanik.Donji zupcanik je dupli.Od 577 DV nepase jer nije isti omjer zuba.Potrazicu malo po racunaru pa cu ti javiti tacan broj zuba na zupcanicima.Na slici se vidi zupcanik uklopnice koji uklapa na dio zupcanika iza koji se ne vidi.

 
Da li ima negde da se instalacija za IMT 539 moze kupiti zasebno (mislim samo pojedini kablovi a ne komplet)??????? :sta: Ovih dana poceo da sredjujem instalaciju i javlja mi se jedan problem moram da zamenim jedan kabal ali nemam gde da kupim samo njega... A zasto da kupujem celu instalaciju komplet samo zbog tog jednog kabla...
 
Znam da su u Vajskoj plaćali filter sa kućištem kod Šanjike 50 eur,isto je prepravio da nema cev sa gumicama što provodi ulje u hidrauličnu ploču nego crevo.Sa njom nosi majevicu 7 redi pa je izbijala gumice
 
Nazad
Vrh