IMT

Ljudi gledam malo oglase i nadjem neki imt 560 novi tip, koji ima dva reduktora menjača. Jel to serijski tako pravljeno?
 
Vec se o ovome pricalo... Bilo je IMT traktora koji su imali reverzer mehanicki i rucka je bila ispred dva standardna mjenjaca i klimala se lijevo-desno...

A saznat naj bolje mozes ako nazoves covjeka i pitas. Naj vjerovatnije da su to prije i puzne brzine nego reverzer al ko ce ga znat...
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Kod imt 539 nam se ovo polomilo gde mogu nabaviti rezervni deo?
 
Jeste to je taj dobro sam zapamtio tepihe i belu kuglu, a i prijavljuje mi da sam već video ovaj oglas ranije na polovnim automobilima. Sigurno je na olasima više od godinu dana.
A možda bi kolega Dolovac mogao nešto više da zna o traktoru? Ipak se prodaje u njegovom mestu, ukoliko taj traktor i postoji uopšte ako nije klasična navlakuša prodavaca sa lepim slikama i lepom cenom, a kad odeš...
 
Na zadnjoj slici ako se nevaram su sire gume zadnje nego na slici gde se pokazuju sare.Mutna rabota....:haha:.
 
Rasravio sam prednji most na 539, treba da izmenjam caure na njemu. Sad imam problem, imao je dosta lufta na vesanju pa je ostetio bolc i onu rupu u mostu pa ne znam ima li neko da proda onaj deo sa rupom polovan ispravan ili da ovaj radim na strug?
 
Nazad
Vrh