IMT

Dajte mi neku ideju kako da saniram ovo "vlaženje" jer ne mogu reći da je curenje. Dali da ga vadim napolje (ne znam kako), dali da ga zalijem tečnim metalom, dali silikonom...... Motor je skroz suv a ovo me počinje nervirati da bude mastan tamo gde ni jedan nije....
fotografija0511.jpg
[/IMG]
U pitanju je blok motora IMT 558
 
Dajte mi neku ideju kako da saniram ovo "vlaženje" jer ne mogu reći da je curenje. Dali da ga vadim napolje (ne znam kako), dali da ga zalijem tečnim metalom, dali silikonom...... Motor je skroz suv a ovo me počinje nervirati da bude mastan tamo gde ni jedan nije....
fotografija0511.jpg
[/IMG]
U pitanju je blok motora IMT 558

probusos rupu i zavijes neki debeo hosraf i iscupas napolje
 
A moze da bude da to ulje izlazi kroz neku pukotinu na bloku.??? :sta: I ja mislim da je to cep za vodu (antifriz) 99% je za to...
 
Komsija na svome 58 ku ima na istom mestu mrlju od ulja tj kada se zagreje tada tali , po njegovim recima je blok porozan a vrujem da je tako jer je mehanicar i ne "masti" pricu .
 
Sad ste me bacili u bedak, dal curi na tom čepu ili je porozan blok ko što kaže moj komša telnett !?! Ta fleka na bloku je za celu jesenju sezonu i ona se skoro praktično i ne vidi od alnasera ali voleo bi da to saniram.
 
Kameni- Operi lepo blok na tom mestu kad je skinut anlaser i posle kad pocne da curi tacno ces videti gde pocinje provo da pusta....

A ako ne ustanovis uvek mozes da mu uradis fasadu spolja pa se ence videti... :osmeh:
 
Nazad
Vrh