IMT

http://www.polovniautomobili.com/oglas4217167/imt_560/ Evoj jedan oglas, traktor mi je tu u komsiluku pa ako nekog zanima nek zove. To je stariji tim ja mislim da nije los traktor deda ga je neki vozio a zadnjih 10 godina je radio samo svoju bastu sa njim, sad sin prodaje ne treba mu. ( ako nije po pravilima stavljati oglase, nek moderatori brisu)
 
Da li je neko mozda otvarao onaj kombinovani sat (temperatura,merac goriva itd.) poispadali mi oni sitni srafovi sto drze to sve skupa,neznam kako da skinem staklo a da opet to vratim na mesto kako je i bilo.
 
Ja to radim ovako,prosečem rozetnu i napravim od nje šelnu,možeš ga posle otvarati koliko hoćeš puta...
c541ef297590887.jpg
[/URL] [/IMG]
 
pa isto se otvaraju,samo što nisam imao sliku kombinovanog
Ma znam druze isto je zatvoren kao i svaki teleoptikov,hvala na odgovoru,pokusat cu odraditi kao ti.

Sad imam drugo pitanje,jel neko uspio sredit rucni gas da kad ga pojacam do odredjene granice da tu i ostane,kod mene se postepeno vraca i nikako da ga fiksiram,nozni opet ne koristim cesto samo u transportu
 
Jedino da dotegneš oprugu na ručici,
njemu najveći problem pravi pedala nožnog gasa koja pod težinom i vibracijama malo po malo vraća ručni gas
baš iz tog razloga ja sam za moj spremio papuču nožnog gasa od fapa koja ide na pod i sajlom se veže za prenosne poluge...
al nikako da namestim :sjasi:
 
Pokazivac zaprljanosti zracnog filtera... Dok se u prozirnom djelu ne pokaze crveni prsten, nema potrebe za ciscenjem zracnog filtera. kad ocistis filter, tipkom resetiras pokazivac da ne pokazuje crveno...
 
Kolika je potrošnja u težem oranju sa IMT 565 i plugom IMT 757.20 na površini od jedne rali/kj? Navdite mi neki od vas vaša iskustva??

Znači, plug u odličnom stanju, ide ravno za traktorom, traktor u tip-top stanju, nov motor, puca od snage, nema dima!

Zemlja, dosta teška i dosta zbijena, masna i vlažna, dubina nije prelazila 25 cm, konstanto proklizvanje s uključenom blokadom, nove gume na traktoru 14.9-28.

Ajde baš me interesira dal netko ima slične parematre ko i ja i koliko mu potroši 565 solac s 757 plugom po kj?
 
Nemam 565 niti ga neko ima kod nas u okolini ali,ako mogu da napišem,verujem da u takvim uslovima potroši minimum 15lit po kj. Verujem da toliko popije jer M motori su veći potrošači od S motora a u takvim uslovima bi i S motor popio možda i nekih 20-30% više goriva od svoje normalne-uobičajene potrošnje.
 
Nazad
Vrh