IMT

Mirmag uzmi Inis-ov semering.
Uzeo sam inisov semering,kazu da su dobri!procureo mi na trubi...
fotografija0144.jpg
 
A što ne bi bilo moguće. Pogotovo na tvom koji ima pojačanu hidrouliku. Moj jedan projatelj je orao sa 577 bez pojačanje hidraulike sa lemnkenom 3x30 al problem je nastajao kad se ugreje ulje, teško ga je nosio...
 
Pa sta znam da mu ne bude tesko u svakom pogledu. :osmeh: Planirao sam uzeti neki trobrazni 3x30 po mogucstvu prevrtaca,ako vec moze imt-ovac da se nosi s njim.
 
Mislim da jos uvek ima u oglasima jedan rabe 3×30 prevrtac taj sigurno moze i da nosi i da vuce...
Ja sam takav vukao sa rakovicom 60...
 
Pa sta znam da mu ne bude tesko u svakom pogledu. :osmeh: Planirao sam uzeti neki trobrazni 3x30 po mogucstvu prevrtaca,ako vec moze imt-ovac da se nosi s njim.
moze on vlado da nosi i da ore sa njim ali ces morati da ores sa sporohodnim brzinama koje su sa sinhronima a to njemu bas nije po volji non stop ces se zezati sa konusno tanjirastim i sinhronima dok sa dve brazde bez problema radio sam ja to kratkog je to veka
 
@Maticu u kom smislu ste mislili "Samo mu to fali"? Iz vaseg posta imam utisak kao da je 577 krs od traktora? Svi kazu da je to neprevazidjen IMT traktor? :ppozdrav: U mojoj okolini ima ljudi koji sa 577 stari tip vuce tri brazde, ali ne znam kojom brzinom ide, vidim da vuku 3 brazde obican plug.:osmeh:
 
Zna li neko možda paše li poklopac mjenjača sa IMT 540 ili 542 na IMT 539? Planiram da radim servo volan na mom fergi pa mi smeta kućište volana. Zato sam mislio da zamijenim poklopac jer je kod 540 i 542 kućište volana zasebno a kod 539 poklopac mjenjača i kućište volana su izjedna napravljeni.
 
Zombi imaš li negde tamo blizu nekoga da prodaje polovne delove za traktor,ako ne onda Ruma, ako nema u Rumi ima sigurno kod ovih što prodaju polovne traktorske delove.
 
iw5g.jpg
[/URL][/IMG]Zamolio bih one koji znaju da daju strucan komentar.
Gledao sam jedan IMT 577 u prilicno losem stanju ali mi je cena povoljna.Medjutim lopovi su skinuli ovaj deo sa prednje vuce sa oba tocka.Molio bih da mi kazete sta je to konkretno i kako se tacno zove,ima li gde da se kupi i koja mu je orijentaciona cena?Novo ili polovno.
 
Nazad
Vrh