IMT

Da ne listam temu unazad, tj; nisam pazio na času :)spavam:) žbog čega si ti skidao pumpu? Čitam da si izverglao akumulator ali nije hteo da upali?
problem je bio: upalio sam traktor i redio je 5 min i ugasio se, kasniej proverili sve dok nismo dosli do pumpe, sad mi majstor uzeo 65 samo neku oprugu promenio, pa opet nije radila i nesto je posle cackao i ona radila kod njega na stolu, vraticu je ovih dana na traktor dok napunim akumulator
 
Posto moram sedmicu ponovo na pola zbog procurelih semeringa,preporuka za kvalitetne semeringe bi mi dobro dosla....
Motor nema 10 sati rada u mestu,a oba semeringa propisala i to onako bas,bas....
 
U subotu je motor radio ceo dan,predvece sam primetio par kapi ulja.Danas sam ujutru upalio motor,radio je par sati bez kapanja,a onda odjednom lokva ispod remenice za par minuta....
Koji odusak?
 
Iberlauf-odusak.
Da li je pritisak ulja i dalje dobar?Cudno je da oba semeringa crknu odjednom.Proverite radilicu jos jednom za svaki slucaj.
 
Smece su ako mozes kupiti kvalitetniji od FKL-a. Bepco mislim da se kod nas ne prodaje. Evo recimo Zivko i Sin je tesko sranje. Oni sto nemaju ni mamu ni bacu na sebi (ne pise ko ga je napravio) ti su jos gori! Zato sam Toni-u i napisao da su FKL solidni. I jesu ako ne drndas kvacilo non stop kao naprimer ako imas prednji ili zadnji utovarivac i sl. Po meni na lestvici od 1-5 zauzeli bi neko 3 mesto.
 
Bas smo kolega i ja nekidan gledali... javi mi kad nadjes kardan od prednje vuce na tom traktoru... Treba nazvat i pitat je li prednji pogon ispravan. ako je, sjedaj u auto i po njega. Ako ima papire OBAVEZNO pogledati da li pise da su obje osovine pogonske. Cini mi se da je tu ubacen samo prednji trap od stare tipe sedmice... Ako je upisana samo jedna, u slucaju neke nezgode (ne daj boze) ti imas neatestiran traktor i samim tim si kriv za svu nastalu stetu... Moze se dogoditi da ti ga ne budu htjeli registrirati u tvojoj stanici za tehnicki pregled a tamo je mozda registriran na racun nekog rodjaka ili prijatelja.


Ja bi reko da je kardan gore, vidi se na prvoj slici.
 
Drustvo, gde bih mogao da nadjem uzane felne za IMT-a bez guma....? mogu i od topreda ili od bilo cega a da pasu...? :osmeh:
 
Nazad
Vrh