IMT

Evo jedan od razloga zašto je IMT trenutno prekinuo proizvodnju:

img20131216072921.jpg

img20131216072851.jpg

Ovo je deo lagera jednog dilera, a drugi diler ima još toliko.
 
Nov traktor i na njemu nov auspuh a on sve korodirao.Pogledajte.
Moj komsija '89 kupio ursus360 i auspuh mu je kao nov,prosto nisam mogao da verujem da posle toliko godina rada nesto moze da ima takav kvalitet.A ovi nasi,mislim stvarno mi je zao.Ljudi ne mogu da shvate neke stvari ili ne zele ili neko namerno zeli da se to unisti i da kupi ono vredno zemljiste u sred N.Beograda.
 
IMT je ispunio bonus sto se tice subvencije od drzave, a IMR jos nije.
Sad su im cene vece za 20%,a sta ce biti dalje ne znaju,zvao sam skoro IMT.
Tako daje i to razlog zastoja prodaje. Ova vlast nema resenje za pokretanje proizvodnje.
Samo prikazuju koga su uhapsili,a sta to mene briga sto policija hapsi lopove bio Mišković ili neko ko je ukrao ovce u selu.
Zaštone nadju rešenje za IMT, IMR............
 
I kod mene je na 533 originalan auspuh iz 1975. godine. Kako je taj uspeo da izdrzi da se ne raspadne, stvarno vam ne bih znao reci.

Cudno je da ne prave 577 i mislim da ga niko ni na lageru nema..
 
Trenutne ceneIMT-a preračunate u evre,hidro volan 539-10035 evra, 549-13700 evra i 549 DV-15100 evra. Svi sa kabinom.
Sad recite zasto ne radi IMT. Komso ponova sa IMT-om teško sa ovakvim cenama.
 
Poslednja izmena:
Cene ne da su jake,nego su preterane.Obican 539 da kosta 10000e::lose::
Secam se kad je pre nekoliko godina kum kupio TAFE 42 za 6000e,jos tad je 539 bio oko 7000e,a onaj TAFE je zverka za svaki 539.
 
sutra mi stize bosista da montira bos pumpu,ac pumpu,dizne i grijac,ako sedmica ne bude vristala onda ce dobiti 1l benzina i malo plamena
 
Pa kad prodje kroz 3 ruke svako se ogradi po kintu i ti gledaj . Ma namerno se ide na to da se sve pozatvara . Black Horse katanac,Zastava 80 posto katanac, Imt katanac da dalje nenabrajam znamo svi koliko su firmi upropastili sa nemarom drzave da ucini bilo sta . KASNO su se setili kao da nazovimo to pokusaju da intervenisu mada daleko je to od pokusaja kad je to otislo to odavno u debele dugove i zastarelo sve bez ikakvog plana i programa itd .....
 
ja zivim preko puta black horse tj trepce i radio sam tamo dve i po godine dok nisu pocele plate da kasne,posle sam dao otkaz....bolje dzabe lezati nego raditi za krompire..zatvorice se fabrika tako kazu radnici
 
Pa kad prodje kroz 3 ruke svako se ogradi po kintu i ti gledaj . Ma namerno se ide na to da se sve pozatvara . Black Horse katanac,Zastava 80 posto katanac, Imt katanac da dalje nenabrajam znamo svi koliko su firmi upropastili sa nemarom drzave da ucini bilo sta . KASNO su se setili kao da nazovimo to pokusaju da intervenisu mada daleko je to od pokusaja kad je to otislo to odavno u debele dugove i zastarelo sve bez ikakvog plana i programa itd .....
Ziva istina,ne mogu samo da shvatim da velika vecina naroda ne uspeva da shvati sve ovo i da se na neki nacin nesto ne preuzme.Ovo sve ide svakim danom sve vise u propast.
 
Nazad
Vrh