IMT

Dva najveća dilera Jugometal i Agrorid imaju po 150 komada 539 na placevima, ako ne veruješ obiđi ih pa ćeš videti o čemu pričam.
 
Prilikom paljenja dao je pritisak od 4 bara i posle sat vremena rada je drzao isti pritisak...
Da li je to dobar pritisak,posto smo palili malog 533 kojem je generalka radjena prosle zime i on je dao prvi pritisak 6 bara.
 
Da...sta nije jasno?

Polusklop blizu 700e
Nova bregasta 80e
Ulosci dizna 40e
Provera PVP besplatno kod komsije...
Oba dve lamele,vucna 50e,kardanska nemam pojma...
Druk lezaj oko 25e
Ulje menjaca oko 100e
Ulje motora 3000din.
Ulje hidro pumpe 500din.
Filteri goriva,ulja,hidropumpe...
Creva za gorivo
Filter vazduha jos nije kupljen
Rakija 3l :osmeh: i jos dosta sitnica...
Nakupi se tu i malo vise od hiljadarke


I mene je izaslo preko 1000e!!!!!!! Jeste da samo generalka na S-44 motoru ali sam morao da kupim i drugi blok koji sam dosta preplatio ali nisam mogao nigde da nadjem a da bude legalan i da ide pod garanciju... :udri:

- - - - - - - - - -

Dva najveća dilera Jugometal i Agrorid imaju po 150 komada 539 na placevima, ako ne veruješ obiđi ih pa ćeš videti o čemu pričam.

Putpisujem ovo... KAd sam poslednji put bio u Jugometalu tamo je bila GOMILA IMT 539-549... IMT 549 (nova limarija) je licio na traktor a ovi 539 sa starom kabinom i haubom ocaj zivi!!!! PA na nekoliko njih sam pronasao ulubljenu i gitovanu haubu... ZA 549 nisam imao zamerke posebno sa novom limarijom i sa DV...
 
recite mi gde ima za kupiti polovan poklopac hidraulike za IMT560. rodjaku je pukao jer je prevelik teret podizao .u blizini nema niko sto ja znam tako ako neko zna ili ima i koja je cena nek javi
 
Dva najveća dilera Jugometal i Agrorid imaju po 150 komada 539 na placevima, ako ne veruješ obiđi ih pa ćeš videti o čemu pričam.

kod agro rida sam kupio 539 u maju sa tafeoivim motorm napravio 150 sati i bas nikavih problema nisam imao. koliko on sada ima traktora na lageru neznam ali znam da jugometal ima 40 komada bio sam pre tri dana
 
Poslednja izmena:
Kod komsije na 533 je posle generalne bio pritisak jedno vreme oko 6 bara. Na 577 ce taj pritisak I ostati. Ovi veci pri razradjivanju nemaju tako visok pritisak, tj preko zelenog.
 
Nazad
Vrh