IMT

Ovi termini su za poljoprivrednike,paore,zemljoradnike, a ne za nocne ptice.Sta ce vama ove emisije???Kada i gde da primenite stecena znanja???Na flasi,sanku????
 
Dosta mi je ustajanja sto svaki dan ustajem na fax pre 7, a vikendom jos ranije kad je sezona posla.

Da Simicu bas lepo sto sve znate ko kad I kako primenjuje znanje.
 
Poslednja izmena:
To je ok imam i ja studanta u kuci.Nisi imao potrebe da komentarises sta ja znam.
 
Kako je dobro jutros u Dobroj Zemlji covek objasnio rad rucica hidraulike,verujem da vecina ljudi ono nije znalo,svi kazu treba dici rucku do kraja u transportu i kada tuce pumpa to je normalno,lepo je objasnio,jedino nisam bas pohvato kad treba spustiti na slow?

Jel ni jedan ni drugi ne mogu brze pricati...

Ovaj "dida" sve nesto na brzinu, sve sturo objasnjava... I nije prilog nesto strucan.

A sto se tice lupanja u transportu, npr kad ja s 549 nosim sjetvospremac 2.40 s dva valjka, krene lupanje cim se spremac odvoji od zemlje... to nije do lose podesenog hidraulika, nego do lufta u cjelom sistemu pogona uljne pumpe te zbog velikog tereta na polugama. Objasnjava "ovo ne sme da bude vise od 300mm" a nije pokazao odakle da se mjeri, samo je rekao djelomicno tocan podatak. I nije neki prilog ali kad nema bolje, valja i ovo...
 
Pre neki dan isli po drva i 539 nije paljen duze vreme ostavljen sa spustenim hidraulikom i rucicom u donjem polozaju . Neradi mu grejac ,malo je oslabio i akomulator i nakon par verglanja nije hteo da upali pa nakon dopune akomulatora smo ga upalili ali desilo se sledece izbije dva ona brezona ispod sedista na onom manjem poklopcu ona dva bas do sedista i hidraulik neradi . Sta bese da mu tu stoji ,jel cilindar od hidraulika ? Sta mislite hoce se resiti samo sa zamenom ta dva brezona ili je dodatno jos nesto prejebo ? I nije mi jasno zbog cega se uopste to desilo ??? Jedino negde ako je u ulju napravio neki cep pa je morao da izbije negde ,uopste mi nije jasno . I na 542 na rotacionoj pumpi procuri gorivo na onom poklopcu gde je poluga od letve ze gasenje i i one opruge za stelovanje ,ali sto je najgore cini mi se da nije to na dihtungu na tom poklopcu nego bas na jednoj od poluga tu negde izvire nafta curi ,dali bi moglo to da se resi na licu mesta sta je tu moglo da se desi da tu procuri ?
 
Steta sto nije objasnio odakle se meri 300mm.
Na mom 533 mi se cini da dize previse a 539 bih rekao da je premalo pa sam hteo da premerim.
 
Steta sto nije objasnio odakle se meri 300mm.
Na mom 533 mi se cini da dize previse a 539 bih rekao da je premalo pa sam hteo da premerim.
jeste sigurni da ste dobro pogledali snimak?! ja sam video tacno odakle i dokle se meri.. na 3.00min imate tacno od pozadi da vidite pocetnu tacku a u 6.25min covek jasno kaze da 300mm bude na sredini osovinice
 
ili slikom receno

74-594030eeee.jpg
 
Nazad
Vrh