IMT

ja sam našao od peglice izolaciju što ide na pregradni lim do motora...materijal je nešto između filca i kamene vune i s jedne strane zalepljena gume...
ubacio sam na pregradni lim do rezervara,na donji pregradni lim i ispod lima što poklapa menjač i mogu ti reći da je osetno tiše
nisam uspeo više naći da stavim i po podu,mislim da bi bilo još bolje
 
Ma ovaj azmafon je obični otpad iz neke tekstilne industrije.Samo što nema spresovanih dugmića u njemu.
 
Ne znam,majstori bacaju iseceni ostatci,pa zato smatram da nije skup.
GOOGLE kaze da se taj materijal zove armaflex,mozda je to trgovacki naziv.
09-42750.jpg

BIRDS%2bNEST%2b3.jpg
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi kaze kako da skine mbos pumpu sa 539, dva sarafa sam odvio a ne znam za onaj od pozadi kako da odvijem?
 
Kako je dobro jutros u Dobroj Zemlji covek objasnio rad rucica hidraulike,verujem da vecina ljudi ono nije znalo,svi kazu treba dici rucku do kraja u transportu i kada tuce pumpa to je normalno,lepo je objasnio,jedino nisam bas pohvato kad treba spustiti na slow?
 
jel moze neko da mi kaze kako da skine mbos pumpu sa 539, dva sarafa sam odvio a ne znam za onaj od pozadi kako da odvijem?
A jesi odvio šarafe zupčanika i fiksirao zupčanik?
Treći šraf boš pumpe se skida ili sa kifla 13 ili gedorom 13 sa dugim produžetkom i račnom. Zavisi koju pumpu imaš i gde ti se nalazi filter goriva.
 
Nazad
Vrh