IMT

Kolega... s beracem 224 kod nas rade traktori sa 100+ konjskih snaga... 549 ga ima sta vuci po cesti a kamo li da radi s njim. To su patnje. Sjetvospremac moze vuci 2.20 bez vecih problema...

hvala na odgovoru a ovde kod mene t-40,r-60/65,imt 560 vuku i rade u saradnji sa zmaj-em 222/223/224
 
Tolko o nasim bajnim inzenjerima koji nisu u stanju da naprave kabinu. I ja sam se zaprepastio kada sam odgledao prvi put ovaj klip, a ljudi ga hvale...

Sve sto su trebali da urade je da kupe nekog stranca, polovnog, ocerupaju ga i vide kako je on sklepan pa da tako isto sklepaju i nase traktore. Ali jok more, sto bi se oni njakali oko toga jer to ne bi neko od njih smislio i hvalio se na sva usta kako su to oni uradili i osmislili. Znam da je IMT danas u g.....a do guse, ali ako hoce konkurentan traktor moraju mrdnuti sa onog komunistickog razmisljanja....

- - - - - - - - - -

Ima ko da ga kupi...
 
Ne znam da li znate za one zvucne izolacije sto se koriste za kola.Ne mogu sad tacno da se setim kako se zovu,one su u tablama i slicne su kao bitumin i u kolima se stavljaju na patosu i u vratima.Posto je na novom 577 kabina konacno potpuno odvojena od menjaca samo da se ispod prostirke na patos zalepi ta izolacija i ako je moguce izmedju kabine i motora i resena stvar.Nisu potrebni nikakvi inzenjerijski projekti,prosto i jednostavno,a nije ni skupo.U kolima dosta smanjuje buku,verujem i da bi u 577 smanjilo.
 
Ne znam da li znate za one zvucne izolacije sto se koriste za kola.Ne mogu sad tacno da se setim kako se zovu,one su u tablama i slicne su kao bitumin i u kolima se stavljaju na patosu i u vratima.Posto je na novom 577 kabina konacno potpuno odvojena od menjaca samo da se ispod prostirke na patos zalepi ta izolacija i ako je moguce izmedju kabine i motora i resena stvar.Nisu potrebni nikakvi inzenjerijski projekti,prosto i jednostavno,a nije ni skupo.U kolima dosta smanjuje buku,verujem i da bi u 577 smanjilo.
Ja mislim da se to zove odpadak od pamuka,ili reciklirani pamuk.Neznam bilo kako bilo za manju buku u traktoru najbitnije je udihtovana kabina.Znaci to je prvo a,ta vuna da ide na pod OBAVEZNO.I ispred pregradnog zida sa obe strane.E onda ce biti druga prica.
 
......

evo mog imt-a 539, kupljen nov 1987 godine.prosle godine uradjen komplet generalno.

- - - - - - - - - -

vsp007.jpg


- - - - - - - - - -

2u5z6gl.jpg
 
Dobar magacin za kukuruz i ja sam tako praktikovao dok nisam napravio boks samo što sam podbacivao klocne pod platformu da ne trpe gibnjevi i gume. :ppozdrav:
 
Tolko o nasim bajnim inzenjerima koji nisu u stanju da naprave kabinu. I ja sam se zaprepastio kada sam odgledao prvi put ovaj klip, a ljudi ga hvale...

Sve sto su trebali da urade je da kupe nekog stranca, polovnog, ocerupaju ga i vide kako je on sklepan pa da tako isto sklepaju i nase traktore. Ali jok more, sto bi se oni njakali oko toga jer to ne bi neko od njih smislio i hvalio se na sva usta kako su to oni uradili i osmislili. Znam da je IMT danas u g.....a do guse, ali ako hoce konkurentan traktor moraju mrdnuti sa onog komunistickog razmisljanja....

- - - - - - - - - -

Ima ko da ga kupi...

Snimak koji ste postavili sam ja snimao,mogu vam samo reci da je levi prozor bio otvoren i da je na snimku dosta,dosta bucnije nego kada se sedi u njemu,nz iz kog razloga je bucno. Na primer moze bez problema na punom gasu i u radu da se prica mobilnim telefonom. Pritom nadodajem kada su svi prozori zatvoreni i radite sa presom iza,stvara se osecaj kao da presa ne radi,apsolutno se nista ne cuje,osim sto se oseca blago cimanje.
 
наше ухо се привикне на одређену фреквенцију, па нам се ето причињава да је тише...камера ухвати онакав звук какав је у стварности...

ја сам погрешио и ето признајем грешку, малко сам био више скептичан поготово када сам видео ваш снимак из кабине...

како год било никад ми више не дошао у двориште, то је све што могу да кажем за ИМТ тракторе иако и дан данас имам 578, који ето не могу да продам из разлога, јер за њега не могу добити пара колико он стварно вреди и који ми служи за не дај боже ако кејс стане...
 
Poslednja izmena:
Jel ti 577 bio u losijem stanju od 578 kad si ga prodao?

Ja sam vozio novog 577 na sajmu pre 2 godine i mogu vam reci da nije nesto bucan. Veci problem prave limovi koji nisu dobro pricvrsceni pa tandrcu.

Kod jednog trgovca smo palili Case 5130 i MF 3080 i u kabini je izgledalo kao da je Case bucniji od MF-a..

@prnjavor3

Da ali pod brojem 577. 580 je zapravo 577 sa original Perkins motorom i nista vise.
 
Није, био је у одличном стању...

продали би ми и 578, али за њега не могу добити више од 1500 евра, па јер се исплати да га продајем за те паре, овако леба не једе а уз то одрађује и неке послове које не бих никада радио са кејсом...Наш пријатељ, је своја 3 578 продао за нешто више од 3500 евра (сва три) јер је рекао да неће више да их гледа од кад је купио реноа 2000 и неко годиште од 140-150 коња, а са њима је радио преко 180 јутара земље и клео се како их неће никада променити, па кад је сео из југа у мечку предомислио се....за њих је купио ако се не варам велики растуривач веш. ђубрива...
 
Dal je moguce da se ti traktori prodaju toliko jeftino??? :sta: Pa sta je to 1500e za taj traktor jos ima DV!!! A ovaj sto je prodao 3 komada za 3500e on bolje na kilo da ih prodao vise bi uzeo... Stvarno dzabe...
 
Dobar 578 moze lako da se proda za preko 3000 evra ali ljudi obicno ne znaju adekvatno da se oglase ili nemaju srece da prodaju. Ja recimo nikada ne bih ostavio 578 a prodao 577. Ima mnogo ljudi koji razmisljaju kao tvoj prijatelj i ponekad im uspe ali ipak ne moz' jednim dupetom na 2 stolice. Verujem da brze moze da zavrsi posao u jesen sa tim jednim Rendzerom nego sa 3 komada 578..
 
Више је ово друго што си навео, треба имати среће у продаји. ћиро мој нема ДВ и ми у у овом делу срема мало терамо ИМТ тракторе са ДВ, његов је један имао ДВ друга два нису и била су са узаним гумама.
 
Nazad
Vrh