IMT

Banisa, mnogo lepi traktori, svaka čast. Ovde kad se postavi slika biće izložena temeljnoj analizi pa tako jedan vidi farbu na gumi, drugi poluosovine..Svi nađu dlaku u jajetu. Ja sam recimo iznenađen kako na prvoj slici ovaj kamiončić može da nosi oba traktora, s obzirom da su prilično teški. Opet kažem, prelepi traktori, okači još koju sliku i unutrašnjosti ako možeš.
 
лепо изгледају ове нове седмице. интересује ме какве су им кабије, да ли су успели ови наши бајни инжењери из имт да направе звучно изоловану кабину. имао сам седмицу, купљену 1988 на сајму у новом саду, нажалост отишла је прошле зиме, а у замену јој је стигао кејс 5150. па ме интересује да ли су начинили неки озбиљнији искорак што се тога тиче у односу на де лукс серију 577 или је то само шминка...

јесил ти баниша београдски чалманац или чалмански београђанин:-x
 
Kaze curenje hladnjaka.
Dal ne mogu da shvate da su se bukvalno svi zalili na te turske hladnjake sto stavljaju za prvu ugradnju i dal toliko ne mogu budale da se opamete i stave nesto sto valja da ih vise ljudi ne kritikuju i ne gube ugled koji je i onako debelo poljuljan.

Nisu turski, nego IK Term Zemun al opet procuri.
 
Pa kako nisu kad na sajmu sam pricao bas sa direktorom i bila je tu na standu jos poveca grupa mladica izgleda studenti,zainteresovani sta li vec,i pitam ga ja cije marke stavljate hladnjake on kaze imamo ugovor sa jednom firmom iz turske.Onda mu ja kazem zasto nisu nasi domaci a on meni kaze bila im je pocetna cena previsoka ali sada smo u nekim pregovorima.Generalno je od grupe dobio gomilu niskih pitanja pa je na kraju i otisao sa standa.A povod za to moje pitanje je covek koga sam slusao na standu Jugometala.Covek dosao sa sinom i zamalo da pocne da place kod onih zena.Kaze dao sam 20 000eura svojih para a ono hladnjak curi svaki dan,lepili ga 10puta,nece da podize hidraulik,masti na bos pumpi i jos gomilu toga covek naprica.Meni iskreno bese bas zao i coveka i masine koju cenim.Mozda ovo procita i prepozna svoju pricu.
 
Turski su na 539 ali na 577 su Zemunski, bar je ove godine tako za ranije godine proizovdnje ne znam.
 
Ja najvise mrzim da radim jedan posao dva puta.A tako uvek sa imt om i Rakovicom.Nema kvalitetnih delova.UOPSTE!Svi ti prodaju kao kvalitetno a ono drzi bure vodu...Ali zato na Claas kombajcetu kupim u Almexu i znam da vise dok je god kod mene necu menjati taj deo.Skup jeste ali sa razlogom.
 
Ne znam u kojoj temi da pitam, pa pitam u ovoj.
Da kupujete nov traktor, koji bi ste pre uzeli IMT 549 ili IMR 65?
Koji je univerzalniji od setve do oranja?:ppozdrav:
Nisam ni sa jednim radio, a 539 mi nekako mali.
 
Nisam bas neki obozavalac Rakovice, najvise me plasi taj hidraulik.
Pre svega pitam one koji imaju oba traktora?
 
Beviša, to ti moraš odlučiti, zavisno od toga koliko radiš zemlje. Kakve njive. male-velike, brdo-ravnica. Za male mašine manji traktor, za teže jači.
Radilo se malo i na mom 558 ovih dana, da bude spreman za proleće
18fab6292619540.jpg
[/URL] [/IMG]
3676e4292619470.jpg
[/URL] [/IMG]
7e9994292619284.jpg
[/URL] [/IMG]
a61dbf292619100.jpg
[/URL] [/IMG]
68544e292618938.jpg
[/URL] [/IMG]
17281d292618595.jpg
[/URL] [/IMG]
7fb939292618428.jpg
[/URL] [/IMG]
Kronova korpa se zajela a poklopac napukao na tri mesta posle 6 godina na samo 4ha zemlje a sa malo svojih mašina, plaćam dosta usluga. 2006 god je ovaj traktor remontovan i tad je stavljena a prethodna je radila od 72 god. Pletenica, semering bregaste, menjača, točka. I klizni kamenovi hidraulične pumpe, malo je čekićala kad se zagreje pod tanjiračom i plugom. Jel neko zna jel ovo kod mene tanka ili debela poluosovina?
 
Dal novi 549 solac ili DV??
R65 predpostavljam solac?

Sve ovisi u kakvom si području i kakve imaš potrebe
Ja bi uzeo 549DV i taj bi sve odradio ko i R65, ako nemaš nekih strojeva koji trebaju snagu na kardanu mislim da nemaš potrebe za rakovicom.
549 DV radi s istim priključcima u ravnici ko i R65, ja tako mislim.
 
On mi je dva puta balirao seno ove godine, inače sarađujem sa više ljudi i gledam da zovem kome ne moram da dam keš već da uzvratim nekim drugim radom. A u stvari nemam mnogo zemlje, imam samo 4ha i 1ha zakup.
 
Nazad
Vrh