IMT

u vezi pvp moram da pohvalim bošistu iz kule ako ima neko iz kule već će znati kako se zove ja sam zaboravio ali majstor koji mi je radio kompletnu generalnu je puškaš andraš a bošista je par kuća dalje od njega.kad su njih dvojica uradili generalnu i pumpu 560 je išao bolje nego nov kad je bio oduševili su me totalno.

Danas je moj motor odnesen kod njega....
 
Kod mene se čulo krckanje na jednoj strani pa je otvoreno i sanirano.Na drugoj strani se nije ništa čulo ali je zablokirao točak u vožnji tako da nema pravila.
 
Kod mene je isto krckalo,jedna bolcna na trkacima se pomakla i i ostruzila trubu do te mere da je curilo ulje.
Imao sam defekt na bos pumpe,pukao rotor,polovni rotor sam platio 75eura.Bilo je to usred oranja nisam imao vreme da trazim novu a ova sad reparirana ne radi dobro.IMT560 teze pali a kad upalii radi kao na 2 klipa i na auspuh ima beli dim ,to traje pola sat dok ne ugreje motor.
Mozda su i dizne u pitanje?
 
Da li neko zna koliko moze dqa potrosi 539 u transportu? Jedan pravac da vuce teret u prikolici od 3t i posle da se vrati prazan? Treba da vozim kukuruz, pa da vidim da li mi se isplati....
 
Sta moze biti uzrok nemogucnosti da upalim 542,zavergla dvaput,i dalje ne moze,prethodno ga zagrejao sa grejacem. Prebacim taj akumulator na 585,i upali bez problema i bez grejaca,nije ispravan. Na 542 su montirani novi alnaser i automat,akumulator je kupljen nov u maju ove godine.
 
To sam prvo pogledao,i nije.,ja dalje ne znam. Sutra cu da ga povucem i upalim,pa da vidim kako ce posle da pali,ako moram da ga palim svaki dan,palicu ga,nema on nekih sati,svega 1824,2 od generalne,ne znam da ne treba nesto u motoru menjati ili bosh pumpu pregledati,i ona je tad kad i motor remontovana,
 
pregledaj i ocisti sve spojeve plus i minus kabla. u samoj spojci na kraju kabla moze gubiti kontakt toliko podmuklo da je za neverovati. ako je sve to u redu onda novi alnaser nevalja
 
Juce sam uzeo traktor, nemam kad da ga rasturim nego mi trebaju kat brojevi posto imam priliku sutra da trazim te delove u 5 tona krsa od imt menjaca pa da ih tako prepoznam :haha:
 
Nazad
Vrh