IMT

Klipovi 101...

Nikakavih problema nisam imao do sad sa prednjom i vucom,koristim stalno i u svim poslovima u polju.Kada zaboravim da je iskljucim na asfaltu,brujanjem me upozori.Sto se tice hoda u rikverc ne bih znao reci dali je ili nije dobro,ali u mom primeru prilikom zaglavljivanja koriscena je prednja vuca i napred i nazad i nije bilo problema,a pomoglo je....
Zubcanici prednje vuce u reduktoru i samom traktoru su u dobrom stanju bez vidljivih ostecenja....
 
Poznavaoci 577...koja je razlika kod traktora koji kardan za prednju vucu imaju sa leve,odnosno sa desne strane?postoje li razlike koje su bitne u radu,izdrzljivosti itd?
 
Koliko kosta jedan ovakav IMT 539?
40288624.jpg
 
imas po.oglasima 1500 sa prikolicom ali su prevaranti uvale ti drugi krs..ja sam moj platio imt 539 dli 2006 god sa 510 sati 5000evra pre tri godine i nisam se pokajao...sad ima 1000sati gume prednje sy meke i buse se i rotaciona podlizuje nafta na holender.....koje je god traktor sa slike i kolko ga cene...ako je 1000evra zadani pistolj za pojas leba netrazi ko te dira ti pokazi
 
Nema 577 sa dvosmernom hidraulikom ima sa pojačanom (sa spoljnim klipovima) ,ispod 8000 mislim da nema tako nešta
 
Nisam se dobro izrazio mislio sam sa dvosmjernim izlazima i bili na njega mogao prvi utovarivac od skipa bez neki prepravki i dali za prvi utovarivac treba dodatna pumpa i rezervar ili moze preko ovi dvosmjerni izvoda. Milos bota kako si ti to rjesio na 560 posto vidim na njemu imas utovarivac od skipa.
 
Samo sam izbacijo gazišta i malo suzio poluge od kočnica i i zmestijo bocu i kijavac od kompresora,moj ima svoju pumpu na krdan razvodnik i rezervar za ulje,sad neznam dali bi mogao i kabinu da montiram jer nisam probao
 
Zna li neko za koliko mogu da kupim kompletan uredjaj za upravljanje za 549? uzeo sam 549 na kojem je budzen neki servo od auta sacuvaj me boze i kako izgleda i kako radi..
 
Vise sam za hidrauliku medjutim budzet cini svoje tako da mehanicki.

- - - - - - - - - -

Ja imam 539 p i sporiji je od 539 89' god koji sam imao tako da sumnjam da je dli brzi.
 
Nazad
Vrh