IMT

KAzi mi koju BOS pumpu imas??? Jer rotacionu ili linisku??? Mozda se zapusilo ono sito u Bos pumpi jer si pogledao to????
 
jbhd.jpg

ovakva je pumpana traktoru, linijska?
 
@alen 1927
tako se slicno i meni desilo pre tri godine.Traktor je normalno palio radio i od jedno u oranju poceo da kasni na gasu,dam mu gas i prodje sekunda dve i onda tek primi nekako zavrsim taj dan sa oranjem ugasim ga i dok je jos taj dan bio ugrejan motor nekaoko upali ali sutradan kad se oladio nije hteo da upali,prvo smo mislili da je sito na ac pumpi,cisto je bilo pa filtere nove opet nije hteo,otvorimo filter u boch pumpi on cist ko suza, do dizni stize jako malo goriva i nije mogao da upali,skinem pumpu i kod bosiste i zaribali ventili na rotoru,ja pitam od cega su stradali on kaze od vode tj od vode koja je bila u vecoj kolicini u nafti. U pitanju je rotociona pumpa imt 560
 
moguce da ima vode, inace sipam eurodizel i ova pumpa je ovde jedina pa nogu da stavljaju sta hoce u gorivo, kod mene je bas kao sto je clan zeljko025 rekao, ali je moj bio hladan, malo radio i isto tako kasnio malo na gasu i posle vise nije hteo da upali, znaci ne moze biti nista do AC pumpe, koliko kostaju ovi ventili na rotoru ako su oni otisli ? :kisa:
 
bas tako, deru nas i opet im malo, torpedo vise radi sa istim gorivom pa ce i njega verovatno snaci ovakav problem, za sad mi traktor ne treba, samo hteo da mu probam nozni gas koji sam pravio al eto ti belaja, videcu da mi neko ovo pogleda, mada i majstora dobrog tesko naci
 
Rasturili ste ga kao Panta pitu.Moj savet da skinete onaj teg sa prednjeg trapa.Ne znači mu ništa posebno samo doprinosi bržem propadanju prednjih guma.
 
Do mraka i motor odvojen...
Teg ako skinem,tasko cu ga vratiti u prolece.Bez njega se malko propinje sa spremacem.
 
Sad je vreme da se odradi sve sto treba a ne da stane u sred sezone.... :bravo: :bravo: Ja cu jos malo da odmaram pa polako krecem i ja da popravljam sta treba da se uradi.. Moram da zamenim hidraulicnu lamelu na 539 vise nemoze da mrdne presu!!!!

- - - - - - - - - -

A sto si skinuo i ovaj reduktor za prednju???? :sta:
 
I kod mene na 585 ce motor uskoro na operacioni sto,cisto da provirim sta je unutra,zasad sluzi odlicno,ali hocu da ga otvorim,ako sta fali,uradicu sve novo,ne bi da ga otvaram dvaput,a ima puno posla za njega,ionako samo delove placam,a ako ne treba da menjam nista,stavicu nove dihtunge,semeringe i da ofarbam komplet,mrzim da curi ulje,a ovde se to desava.
 
Nazad
Vrh