IMT

watch
evo ga sa obrtacem http://www.youtube.com/watch?v=jvcUJXPBZ_Q
Ja ne mogu da gledam ovaj klip. Jel to nesto nije u redu sa klipom ili je do mog kompa?
 
Eve ga i sa trobraznim
screenshot.png


Zanimljivo ali ga jos ne vidjeh sa kabinom:sta:Jedino sam video nas 551 sa bunkerom
cbc605d9d9b5-800x600.jpg
 
Sta mislite koliko realno vredi IMT 577 sa kabinom novi tip, bez prednje vuce. Naisao sam na jedan i postoji mogucnost da odradim zamenu, dam 539 i doplatu. Ali ne znam koliko da dam doplatu....
 
Zanimljivo ali ga jos ne vidjeh sa kabinom:sta:Jedino sam video nas 551 sa bunkerom[/QUOTE]

Uz moj je dosla kabina. Cevi, cerada, prednji vetrobran sa brisacom. Nismo je nikad namestali.
 
Covek od koga sam kupio berac je imao 551 sa kabinom kao na 533 i zadrugari sto su imali.. i sa njime je vukao berac. Nije mogao da nahvali traktor koliko je on zadovoljan.
 
Motor na 560 mi je na izdisaju ali imam dobar motor od Tamica 60.Dali moze on da se ubaci i kakve je prepravke potrebno uraditi da bi normalno funkcionisalo?
 
Samo pumpu podesis na traktorski rezim..ili jos bolje prebacis ako ti je dobra na tom mtooru od 560,to su isti motori,samo razlicito podesene pumpe
 
Motor na 560 mi je na izdisaju ali imam dobar motor od Tamica 60.Dali moze on da se ubaci i kakve je prepravke potrebno uraditi da bi normalno funkcionisalo?
Motor odgovara,prepravke su karter,razvodna kutija,kuciste termostata,vodena pumpa,zamajac,bregasta(ako oces da ti radi obrtomer),poklopac ventila,medjuploca....Tebi nije problem,sve to imas sa tvog motora,samo malo sarafanja.Pumpu nemoras da diras(mozes ako hoces da stavis tvoju)sve sto treba da prepravis na tamicevoj pumpi je da sraf koji je granicnik gasa da smanjis da nemoze da ide preko 2300 obrtaja i to je to.
Kod burazera je na traktoru pumpa od tamica,jos i nije smanjena na obrtajima,traktor leti,evo 6 godina i nema problema,kod mene na 540 je pumpa sa viljuskara skinuta i radi sasvim normalno,dosta smo prepravki uradili sa tamicevim 60 motorom i nikad nismo menjali pumpu,cak smo i na nas kombajn 131 ugradili tamicev S motor i pumpu nismo menjali,samo smanjili patos gas,kombajn radi sasvim normalno isto kao 132,133,odradio sezonu ekstra.
To sa pumpom su izmislili prevaranti bosisti bez razreda skole,muka me hvata od njih.

- - - - - - - - - -

Hvala! Potrosnja je verovatno tu negde?
Bas tako,tu negde da ne kazemo u kap isto.
 
Kimi i kupi jednu garnituru dihtunga da nevraćaš stare, jer će se pocepati prilikom rastavljanja.
Zaboravih i semeringe izmenjaj sve da nebi posle radio ponovo.
 
e ovako, imam veliki problem pa ako bi neko mogao pomoci bio bih mu jako zahvalan, malopre upalim 539, radi 2 - 3 minuta i ugasi se, vergla a nece da upali nikako, dimi dok vergla, goriva ima, proverim onu casicu na AC pumpi, malo prljava, filteri ko novi, dolazi gorivo do njih sve normalno, AC pumpa druka gorivo, na bos pumpi sam popustao ona 3 sarafa gore kljuc 17 samo na onom prvom izadje malo goriva, sad ne znam sta mi je raditi ? molim za pomoc, hvala ::pomoc:;
 
Druze si odvio cevi od dizni??? Jer sprica gorivo??? Da ti nije ostala kojim slucajem ona ruckica za gasenje povucena imao sam slucaj i to da vidim... Znaci gorivo nesmetano dolazi do Bos pumpe(pumpe visokog pritiska).??? I jer si potpuno siguran u to??? Kako dolazi gorivo iz rezervoara u AC pumpu??? Mislim jer dolazi nesmetano da se nije kojim slucajem zapusila slavina za gorivo????
 
sve normalno ide do ac pumpe a i dalje e tamo na dizne je samo na prvi izbacilo mozda 1 kap goriva, ruckica za gasenje je vracena, ne znam sta mu bi odjednom, normalno upalio, dobro kao i uvek i posle se ugasi bez razloga, probao ga na guru upali jedva dam mu gas i on primi jednom i odma ugasi, pisao sam i pre da je dok je hladan radi nejednako na leru a kasnije se to izgubi
 
Nazad
Vrh