IMT

Niko te ne tera da ga uključuješ po asfaltu.Kada skreneš na letnji put uključiš kardan i ono će se mešati a svejedno može da se uključi mešač prilikom punjenja kod kuće.Kako ko hoće samo preko točkova ja ti nikako ne preporučujem.
 
Pozz :)...moze li mi neko reci da li kuciste menjaca sa 539 pase na 560 ?
Vidim u oglasima neka kucista i pise za traktore 539,540,560,577.
 
danas brao kukuruz i dok sam cistio berac,krepo mi 577,i nema sanse da ubaci alnaser,probam zamajac okretat isto ni mrdnit,prekopco za drugi traktor i sad se vratim kuc stavim alnaser malo zavergla ali nece okrenit puni krug,pa smo ga poslepali i kresnio je na 2 metra!!! sto se tu desilo?
 
Pozz :)...moze li mi neko reci da li kuciste menjaca sa 539 pase na 560 ?
Vidim u oglasima neka kucista i pise za traktore 539,540,560,577.

Ne pase kuciste sa 539 na 560.Razmaci rupa za pricvrscivanje su isti ali oblik kucista nije isti.

- - - - - - - - - -

danas brao kukuruz i dok sam cistio berac,krepo mi 577,i nema sanse da ubaci alnaser,probam zamajac okretat isto ni mrdnit,prekopco za drugi traktor i sad se vratim kuc stavim alnaser malo zavergla ali nece okrenit puni krug,pa smo ga poslepali i kresnio je na 2 metra!!! sto se tu desilo?

Skini alanser i provjeri kakav je bendix.
 
Cene se ne krecu po modelu traktora vec po povrsini stakla.Pre oko godinu dana 1m2 kostao je cini mi se 2500din kod Goran Stakla.
 
pogledat cu alnaser još iako je bio u servisu,a traktor radi ko sat,ulje u motoru još žuto,ne troši ga,ali mi cudno da se zamajac nije mogao pajzerom pokrenit,a kad se traktor ohladio malo je krenio! alnaser je bio skinut
 
Nazad
Vrh