IMT

Znaci brdo, znaci suma... Pa nije to traktoru prioritet.
Meni jeste:osmeh:
Zato vozimo ovako,nasa azdaja u full-u
2hyvrlw.jpg
 
tolko je dobar da su i pre 30 godina a i dan danas ubacuju tanjirasto konusni zupcanik isti u 539 i 5136 i ostale,jedino sto cenim to je motor
 
Novi 2140 (ili koja mu je vec oznaka) ima resen taj problem.

Ma sta im je tebalo 40 god da to otklone... :haha: :haha: :haha: Kad sam gledao 5106 kaze mi vlasnik,samo prednju prepravis na rucno ukljucivanje,menac usporis,kocnice imas samo rucnu (cilindri ne traju) ja se samo okrenu o ajd zdravo... Treba mi traktor da ga ja pravim ponovo!!!!
 
Ma sta im je tebalo 40 god da to otklone... :haha: :haha: :haha: Kad sam gledao 5106 kaze mi vlasnik,samo prednju prepravis na rucno ukljucivanje,menac usporis,kocnice imas samo rucnu (cilindri ne traju) ja se samo okrenu o ajd zdravo... Treba mi traktor da ga ja pravim ponovo!!!!
Odosmo u :off_topic:.
Bacicemo jednom divan kad se nadjemo,pa cemo se ispricati kao ljudi.
Leticu,a tebe kad vidim,ne javljaj mi se dok mi ne priznas da je IMT bolji od rusa! :haha:
Laku noc ljudi,treba ustati u 4:30 i privoditi kukuruz kraju,pre lopova!
 
prvi traktor u koji sam seo davne 80 i neke bio je IMT,i od tada kao dete sam ga zavoleo,medjutim godine prodjose a nas imt ne promeni ama bas nista,ovi novi nisu ni blizu kvalitetu starih,rus je sem motora sve ostalo promenio i dobijo jos na kvalitetu.....znaci koristim oba traktora podjadnako i zahvalan sam obema na ucinku,ipak prednost dajem rusu jer udobniji,pregledniji,malo jaci traktor u odnosu na imt,delovi su pristupacni kao da je domaci traktor,za mala i srednja gazdinstva u odnosu kvalitet-cena je vise nego povoljan...dok licno moj imt i dalje zauzima posebno mesto kod mene,rus ce ga verovatno vremenom zasluziti.
 
Nazad
Vrh