IMT

Danas otvarao onaj lim na 539 i nema nista da moze da se nasteluje lamela.... Crkla je morace da se menja....
 
mzupunski ta nisam valjda tako mator da moramo na Vi? :osmeh: Ok,možda nisam u pravu,a neko će se već javiti sa tačnim podatkom.
E to Arone! Nek se nadje.
Ćiro menjaj i tanjirastu oprugu!
 
I ja isto izbegavam te nasminkane,ali po nekad moze da se naidje na stvarno sredjen primerak.. Nikad se nezna...
 
Imao je komsija dok je radio zemlju. 587 odlican traktor je to bio. Medjutim ovaj mi deluje previse nasminkan. Obavezno proveri sve moguce i ako je sve dobro, mozda i nije losa kupovina s obzirom da ima prednju vucu.
A pazi sad sta ti ja jos predlazem. Ako mozes da dodas jos 1-2k evra pogledaj neki MTZ 82-820 tu oko 1995-2000 godista. Daleko jaci traktor a minimalno dodajes novaca. Pritom je 10 godina mladji. Ja isto trazim nesto od 70-80ks sa prednjom vucom da moze da radi sve sto i 558 samo rastereceno, kao i da mogu da vucem vucnu tanjiracu od 24-26 diskova (veca mi ne treba za povrsinu koju radim).
Npr http://www.polovniautomobili.com/oglas3264395/belarus_821/
 
Bojcetic- Taj Belarus 82.1 sto si postavio ja bi u sirokom luku zabisao... Znam da nije tema ali to je sve nesto skarabudjeno,iza maske je dodat jedan deo da bi maska mogla da dodje jos malo napred da bi iza nje stao stub volana sa starog tipa.. Neznam sta trazi stub volana na ovaj model sem nekog budzenja... Ima jos gomila toga sta treba da se pregleda... I slika nesto govori ali po nekad minimalno.... Izbegavajte nasminkane traktore kao i pojedina mesta na kojim se prodaju... U tim mestima sam bio bezbroj puta i nikad nista nisam tamo kupuo na kraju smo prestali da gledamo oglase koji su iz tih mesta a ima ih nekoliko.... Srecno sa kupovinom... :ppozdrav:
 
Imao je komsija dok je radio zemlju. 587 odlican traktor je to bio. Medjutim ovaj mi deluje previse nasminkan. Obavezno proveri sve moguce i ako je sve dobro, mozda i nije losa kupovina s obzirom da ima prednju vucu.
A pazi sad sta ti ja jos predlazem. Ako mozes da dodas jos 1-2k evra pogledaj neki MTZ 82-820 tu oko 1995-2000 godista. Daleko jaci traktor a minimalno dodajes novaca. Pritom je 10 godina mladji. Ja isto trazim nesto od 70-80ks sa prednjom vucom da moze da radi sve sto i 558 samo rastereceno, kao i da mogu da vucem vucnu tanjiracu od 24-26 diskova (veca mi ne treba za povrsinu koju radim).
Npr http://www.polovniautomobili.com/ogl...5/belarus_821/
druze izvini ali dzaba tupis sa tim rusima,svi ste zapeli za 820 kao da moze neznam ni ja sta,solidna sedmica komotno moze da drzi korak sa 820 (82,82.1) ima i sedmica slicnog godista za te pare,ali ja negledam godiste vec stanje masine sta mi vredi ako nadjem traktor 2005 godiste a njemu dusa izvadjena...i to da je 820 toliko jaci od 577dv to vam ne pije vodu...izvinite za off
 
Poenta je bila da za 20% vise novaca dobiti daleko sposobniji traktor. Ja nisam nigde rekao da su 577 i njegove varijante losi traktori. I nisam siguran da 577 i 820 su u istoj klasi. To je slicna razlika kao 560 i 577, tako i 577 i 820.
 
Sposobniji zato što je teži (barem 500kg) i jači (~10ks). Al je i grublji,komplikovaniji,brljaviji.... I jedan i drugi imaju mane i prednosti,al nemojmo kvariti temu. A i čovek verovatno zna šta želi da kupi i koliko para ima u džepu.
 
Neće rus biti nikad traktor pogotovo njihove brzine.
Još nisu naučili kako se slaže mjenjač.
A kamo estetika.
 
Neće rus biti nikad traktor pogotovo njihove brzine.
Još nisu naučili kako se slaže mjenjač.
A kamo estetika.
50 godina mozda i vise sastavljaju ovaj" neuspeli" menjac , nemojmo lupetati za te pare je najbolji i najuniverzalniji traktor kod nas i u okolini za sva vremena
`
 
Nazad
Vrh