IMT

Koliko zapravo ima konja taj IMT 587???? Svi mi pricaju da ima 87ks ali ja vidim da je motor isti kao na IMT 577 pa se pitam odakle mu tih 10ks vise????? Stvarno vise neznam koliko ima KS ta 587.... :sta:
 
drustvo treba mi uljna pumpa od 577 u karteru s44 motor radi se o engleskoj pumpi sa tegovima takozvana sa balanserima kaci se na 6 sarafa a moze i sa 4 ako neko ima nek mi se javi na tel 063493237
 
Koliko zapravo ima konja taj IMT 587???? Svi mi pricaju da ima 87ks ali ja vidim da je motor isti kao na IMT 577 pa se pitam odakle mu tih 10ks vise????? Stvarno vise neznam koliko ima KS ta 587.... :sta:
5c62c3275489076.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Na mom 577 ima pločica na kojoj piše 51,5 kw, što mu dođe oko 70ks... Ja sam čuo da na 577 snaga može da se poveća na pumpi i stavljanjem većih klipova od standardnih...
 
Šta je crklo,koji deo pumpe? Ako su samo zupčanici njih možeš da nabudžiš od pumpe ulja za ladu 1500-1600ccm. Rastavi je i premeri zupčanike pa javi dimenzije (obavezno ovde,ne preko pp) a ja ću pogledati šta imam u arhivi pa da osposobiš tvoju. Naravno,ako hoćeš,tj ako ne pronadješ drugu. Radili smo te kombinacije 2000-te godine (bez pomoći majstor Hanse) jer novu nismo našli,a tako "sredjena" pumpa može da te posluži još neko vreme. Opet kažem ako hoćeš,ako ne-nikom ništa.
Ah,da... Jel znaš da nije svejedno u kom položaju ćeš postaviti tegove u odnosu na klipnjaču?
 
Nije sve jedno u kom polozaju postavis tegove,to mi dosta njih nije znalo reci kad sam rasturao moj motor ali sam ja sve ipak zabelezio i vretio kako je bilo.. Uzubio sam i pumpu.. :osmeh:
 
Nazad
Vrh