IMT

Nemoze simptom (u 4b nemoze da udje) kako je naveo dragan biti razlog da je crko konusni.
Da nije zupcanik rastucen pa zato nemoze da uzupci?Kod nas je bio jedan 577 i nije hteo u 5b da uzupci i gazda ga tadasnji proda za male pare neki nadri mehanicari ga isprepadali da je menjac zesce po...o i na kraju likovi koji su ga uzeli rastavili ga i brusilicom obrusili rastucene zube i tako je godinama terao!
 
Neces se zeznuti,ni pre nije radjeno nesto vrhunski,sve je to isto,i pre je bilo drasticnih kvarova u garantnom roku samo sto se zivelo u bolje vreme pa se nije mnogo obracala paznja na to,sad je drugacije i gleda se na svaki detalj i svaki dinar.
 
Šta kažete na ovu mašinu
wgyjhv.jpg
[/IMG]
ojo20j.jpg
[/IMG]
8zfhbd.jpg
[/IMG]
 
fjp16g.jpg
[/IMG]Ima slike a ima i video na kojem se sve lepo vidi a koji nemogu da skinem sa telefona pa čim to rešim postaviću.Motor od kamiona.
 
Hauba se ni njemu nesviđa i kaže da će da pravi drugu i to od plastike,mada ja tu nebih ništa dirao.
 
Tanjirasti konusni proletos menjan i lezajevi na njemu. i kod mene su pre toga diferencijal i menjac bili jako vreli, kad smo odradili konusni nije se vise grejalo nazad nista.
vrsim transport sa njim pa ne stizem da ga otklopim a zvoni sacuvaj boze! petu nesme da ubacujem a cetvrta i dalje nemoze!
 
Nesto sam merio gorivo u rezervoaru,imam neku meru koja je dosla sa traktorom,prema tome i onome sto sam sipao ispada da je rezervoar 100 litara,jel to tako? Takodje neka potrosnja prilikom siliranja koju sam gledao je 5 litara po nasem satu,traktometar neispravan,jel to u redu? Traktor je 585.
 
Nazad
Vrh